Як зберегти гербери у вазі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Хоббі та розваги

Гербери стали користуватися попитом в нашій країні порівняно недавно. Зате тепер за популярністю ці африканські ромашки не поступаються давно звичним трояндам і гвоздик. Гербери чудово виглядають як в пишних грандіозних композиціях великих залів, так і в скромних камерних аранжуваннях. А вже отримати в темний зимовий час букет з яскравих квіткових сонечок і поготів приємно. У прекрасної гербери тільки один серйозний недолік - вона дуже примхлива у догляді.

Інструкція:
1. Для того щоб букет гербер радував вас протягом тижня-двох? доведеться потрудитися. В першу чергу, необхідно подбати, щоб зневоднені після транспортування квіти могли напитися досхочу. Для цього їх перед приміщенням у вазу обрізають в ємності з водою.

2. Обрізку стебел потрібно робити не секатором, який тільки здавши стебла і судини в них, а острозаточенним ножем. Зріз повинен бути косим, щоб створити більш широку площу всмоктування. Помічено, що чим коротше обрізані стебла, тим краще ці квіти стоять у вазі. Тому якщо ви хочете насолоджуватися вашим букетом тривалий час, довгими стеблами доведеться пожертвувати.

3. Ставити у вазу гербери потрібно також особливим способом. У цих квітів велика важка головка і ніжний, м'який стебло. Тому намагайтеся помістити гербери в вазу таким чином, щоб стебла не торкалися дна і тяжкість квітконосів не тиснула на них. Професійні квітникарі і флористи використовують спеціальні картонні планшетки, що підтримують квітконоси в підвішеному стані. Іноді в хід ідуть скотч або тонкий дріт, якою зміцнюють стебла під цветоносамі.

4. Коли ставите гербери в воду, стежте, щоб вона покривала стебла не більше ніж на 3-4 см, інакше вони почнуть гнити. Вода повинна бути свіжа, відстояна від хлору, кімнатної температури. Для дезінфекції додайте в неї пігулку активованого вугілля і таблетку аспірину або трохи лимонної кислоти. Іноді флористи радять додавати у воду для зрізаних квітів невелику кількість поживних добрив, які можна придбати у квітковому магазині.

5. Приблизно раз на два-три дні стебла квітів потрібно підрізати під водою, щоб освіжити зріз і забезпечити краще харчування рослини. Воду також потрібно міняти регулярно, а в жарку пору року або при інтенсивному опаленні додатково доливати її в проміжках між зміною. Якщо всі рекомендації виконані правильно, ваші гербери будуть довго радувати вас своєю красою....

Відповідь на запитання: Як зберегти гербери у вазі