Як заробити милі

Posted by Admin on 5-07-2013, 06:50 in Подорожі та туризм

Милі - це бонуси, якими можна оплатити перельоти, покупки в duty-free, а також товари у партнерів авіаперевізника. Вони використовуються для підвищення лояльності клієнтів, а їх нарахування відбувається як у межах окремо взятої авіакомпанії, так і міжнародних альянсів. До двом найбільшим об'єднанням ставляться Star Alliance і SkyTeam Alliance.

Інструкція:
1. Заробити милі можна декількома способами. Найефективніший з них - на перельотах. Власне, мета програми - збільшити кількість постійних пасажирів, Для яких найменування авіакомпанії - один з пріоритетів вибору при бронюванні квитка.

2. Самі по собі милі - це умовне позначення відстані, яку долає літак, і вони, як правило, не рівні якогось «земному» еквіваленту. Витратити їх можна після накопичення мінімального порогу, встановленого авіакомпанією. Наприклад, при вчиненні 3-4 рейсів Москва - Токіо туди-назад ви можете отримати кількість бонусів, достатню для покупки додаткового квитка в цьому напрямку. Майте на увазі, що вартість тарифу зазвичай значення не відіграє, важливо тільки відстань.

3. Зареєструйтесь у програмі. Це можна здійснити на сайті авіакомпанії, в офісі представництва, а також безпосередньо в аеропорту на стійці реєстрації або в фірмовій касі. Навіть якщо політ вже пройшов, ви можете зарахувати милі на свій рахунок. Деякі авіакомпанії записують бонуси на рахунок протягом півроку після скоєння рейсу. Обов'язково зберігайте оригінали посадкових талонів в якості підтвердження перельоту. Якщо квитки куплені за чужий рахунок (наприклад, організація оплатила відрядження працівнику), то по них теж можна цілком успішно нарахувати милі.

4. У відповідь на реєстрацію вам відкривається доступ до електронної карти, номер який знадобиться для зарахування бонусів. Якщо ви вирішили брати участь у програмі «Аерофлот Бонус», то пластиковий аналог випускається тільки після накопичення мінімального порогу в 2000 миль. А ось при виборі в якості партнера німецької авіакомпанії Lufthansa іменна картка разом з пін-кодом приходить в конверті за вказаною пасажиром адресою. Доставка, як правило, здійснюється протягом 3-х тижнів. Але врахуйте, якщо ви раптом на сайті програми відзначите, що не пам'ятаєте свій пароль, доступ до чинної карті блокується, а нові дані надсилаються поштою (не електронною).

5. Накопичувати можна за допомогою компаній-партнерів авіаперевізника. Один із способів, що стрімко набирає обертів - отримання миль за покупки по кредитних картах. Багато банків співпрацюють з авіакомпаніями і цілими альянсами. Якщо ви вже вступили в яку-небудь програму, то під час оформлення карти необхідно вписати в заяву номер учасника. При цьому необхідно вибрати банк, який працює з вашим авіаперевізником.

6. За використання кредитних грошей ви також отримуєте бонуси, в середньому кожен витрачений долар обертається однією милею, а поповнення на рахунку відбувається протягом 2 місяців. Як правило, заохочуються тільки покупки по банківській карті, але за умовами договору можуть враховуватися і операції по зняттю готівки. На подальше використання таких миль зазвичай накладаються додаткові обмеження, наприклад необхідність здійснення перельоту протягом певного періоду....

Відповідь на запитання: Як заробити милі