Як полетіти в Новосибірськ

Posted by Admin on 12-06-2014, 23:47 in Подорожі та туризм

Новосибірськ - великий промисловий і культурний центр Сибіру, що має загальноросійське значення. У жителів Москви, Санкт-Петербурга та інших міст часто виникає необхідність відвідати його. Добиратися поїздом незручно (3369 км від Москви долаються за 2 доби), тому краще летіти літаком.

Інструкція:
1. Сучасні авіакомпанії дають можливість своїм клієнтам забронювати авіаквитки за допомогою мобільного телефону та інтернету. Це дуже зручно для зайнятих людей, які часто літають в Новосибірськ у відрядження. У випадку онлайн-бронювання немає необхідності стояти в черзі, щоб отримати квиток на руки, так як вам можуть надіслати його електронною поштою. Перед вильотом достатньо просто пред'явити паспорт при реєстрації, і на комп'ютері у працівника аеропорту висвітиться ваш "квиток".

2. Якщо вам необхідно вилетіти з Москви, зверніться в одну з авіакомпаній, що пропонують прямі рейси з аеропортів Домодєдово і Шереметьєво (Аерофлот, Rossiya Russian Airlines, Ural Airlines, UTair Airlines, TRANSAERO AIRLINES і Siberia Airlines-S7). Є також можливість зробити переліт з пересадкою в Адлері, Краснодарі або Санкт-Петербурзі. Однак у цьому практично немає необхідності, так як кожен день здійснюється близько 10-12 прямих перельотів Москва - Новосибірськ. Вартість квитка в економ-класі знаходиться в межах від 7000 до 12000 рублів, бізнес-клас істотно дорожче - близько 22000 рублів.

2. Якщо ви будете робити переліт із Санкт-Петербурга, у вас також є можливість долетіти прямим рейсом. Авіакомпанії Сибір і Росія пропонують квитки в економ-клас вартістю від 18000 до 20000 рублів. Виліт здійснюється з аеропорту Пулково, який знаходиться в 13 кілометрах від Північної столиці. Є також можливість долетіти до Новосибірська з Санкт-Петербурга з пересадкою в Москві. Цю можливість надає Аерофлот, вартість квитка також близько 18000 рублів.

2. Час перельоту з Москви і Санкт-Петербурга приблизно однакове - близько 4 годин. Однак фактично ви втрачаєте тільки 1 годину свого часу, так як різниця між московським і новосибірським часовими поясами становить 3 години, причому в Новосибірську час випереджає московське.

2. Приземлитися літак може в одному з двох аеропортів: Толмачево і Ельцовке. Рівень першого набагато вище, він має міжнародний статус і доводить це висококласним обслуговуванням клієнтів.

2. Врахуйте, що зими в Новосибірську суворі і тривають довше московських і петербурзьких. Тому бажано взяти з собою теплі речі, заздалегідь приготувавшись до можливих двадцятиградусний мороз....

Відповідь на запитання: Як полетіти в Новосибірськ