Як полетіти без паспорта

Posted by Admin on 7-03-2014, 08:35 in Подорожі та туризм

Втрата документів в поїздці або на відпочинку - серйозна проблема. Але тим не менш повернутися в Росію можна і без паспорта. Для цього будуть потрібні фінансові витрати, деяка кількість часу і сил і проходження декільком простим радам.

Інструкція:
1. Перш за все зверніться в поліцію тієї країни, де ви перебуваєте. Подайте заяву про втрату паспорта. У поліції вам дадуть координати консульства або посольства Росії, а також довідку з печаткою, по якій вам без паспорта продадуть квиток. Далі вам потрібно в обов'язковому порядку особисто звернутися в консульство Росії з заявою. Співробітники консульства пошлють запит за місцем вашого проживання на підтвердження особистих даних. Після чого ви зможете отримати документ - свідоцтво на повернення, з яким ви пройдете митний контроль при в'їзді в Росію незалежно від наявності або відсутності візи.

2. З цим же свідченням ви зможете пересуватися по території Росії, якщо буде потрібно їхати додому через кілька населених пунктів. У консульстві можуть зажадати будь-які інші документи, що дозволяють безпомилково встановити вашу особистість і місце проживання до Російської Федерації. Також вам допоможуть засвідчені в установленому порядку заяви не менше двох громадян Росії, які підтверджують вашу особу - це прискорить процес.

2. За довідкою, отриманою в поліції, вам не тільки продадуть квиток до міста, в якому знаходиться консульство або посольство Росії, але і пізніше, після отримання документів в консульстві, - квиток в Росію. Звичайно, все це буде супроводжуватися витратами. Крім того, необов'язково, що в поліції будуть знати російська - готуйтеся пояснюватися на мові країни перебування, в крайньому випадку - на англійській. Заява вам теж треба буде складати мовою тієї країни, в якій все сталося.

2. Після візитів в поліцію і посольство і покупки квитка з усіма отриманими довідками ви можете спокійно летіти додому. Продовжити подорож куди-небудь ще без паспорта вам навряд чи вдасться - краще повернутися до місця постійного проживання.

2. Далі - вже в Росії - вас, звичайно, чекають проблеми із відновленням документів. Але головне для вас зараз - повернутися на батьківщину....

Відповідь на запитання: Як полетіти без паспорта