Як зареєструвати ТОВ в Санкт-Петербурзі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Для того щоб зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю в Санкт-Петербурзі, необхідно зібрати певний пакет документації. У нього входить заяву за формою р11001 яке завіряється у нотаріуса, статут, протокол про створення товариства та інші документи. Вони передаються до реєструючого органу, після закінчення 5 робочих днів представникові фірми видається свідоцтво про реєстрацію ТОВ.

Вам знадобиться:
- Форма р11001;
- Статут;
- Рішення про створення товариства;
- Документи учасників ТОВ.

Інструкція:
1. Спочатку визначтеся, як буде називатися ваша компанія. Найменування - це візитна картка фірми, тому до даного пункту потрібен особливий підхід. Найпростіший спосіб - зв'язати назву з видом діяльності підприємства. Придумайте декілька варіантів, так як однакових найменувань бути не повинно.

2. Визначтеся, на яку адресу буде зареєстрована організація. Якщо ви вирішили вибрати в якості юридичної адреси місце прописки одного із засновників компанії, то потім можуть виникнути проблеми, оскільки в інспекції, як правило, запитується договір оренди. Тому проведіть реєстрацію на адресу фактичного знаходження підприємства.

3. Визначтеся, який розмір ви встановите в якості статутного капіталу. Згідно актам законодавства, він не може бути менше ста мінімальних розмірів оплати праці (МРОТ). Тепер розподіліть частки між засновниками. Врахуйте, що число учасників товариства обмежується цифрою 50.

4. Потім складіть протокол (рішення) про створення ТОВ. Завірте документ підписами голови, секретаря установчих зборів, які заздалегідь обираються шляхом голосування.

5. Підготуйте статут ТОВ. Передбачте в документі всі пункти, які повинні бути в ньому згідно з законом про товариства з обмеженою відповідальністю.

6. Заповніть заяву про реєстрацію ТОВ. Для цього використовується форма р11001. Впишіть в бланк відомості про найменування фірми, юридичну адресу, засновників та іншу необхідну інформацію. Обов'язково зверніться до нотаріуса. У його присутності потрібно буде поставити особистий підпис, яка їм завіряється.

7. Тепер вищевказані документи, а також копії паспортів учасників товариства, їх ІПН передайте в реєстраційну палату. Даний орган знаходиться за адресою: Санкт-Петербург, Смольний, під. 6. Попередньо дізнайтеся необхідну інформацію за телефоном: 8-812-276-11-75. Протягом 5 робочих днів з дня подання документації вам видадуть свідоцтво про реєстрацію.

8. Відкрийте розрахунковий рахунок в обраному банку, А також замовте друк для створеного ТОВ. Якщо у фірмі передбачається наймання працівників, заповніть бланк про середньооблікової чисельності персоналу. Врахуйте, що цей документ подається в податкову службу не пізніше 20 числа місяця, в якому зареєстрована організація. Головна інспекція по Санкт-Петербургу знаходиться за адресою: набережна річки Фонтанки, будинок 76 телефон: 8-812-272-01-88....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати ТОВ в Санкт-Петербурзі