Як заробити на ігровому сервері

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Ігровий сервер будь-якої гри в режимі онлайн - це насамперед розвага. Багато хто починає з того, що просто хочуть мати свій особистий сервер. Однак з його допомогою можна не тільки окупити витрати на його створення та утримання, а й отримати прибуток.

Інструкція:
1. Розглядаючи сервер як продукт, який виставляється на продаж, можна легко зрозуміти, що основними складовими, що впливають на кількість клієнтів, буде якість і унікальність. Розглянемо кожен з цих аспектів більш докладно.

2. Застосовуючи визначення "якість" по відношенню до сервера, йдеться про якість самої гри, про технічну сторону гри, про взаємини між гравцями і про правила гри. Якість вашого сервера - це стабільно низький пінг, адекватні гравці і жорсткий контроль за дотриманням ігрових і морально-етичних правил. Пам'ятайте про те, що гравці приходять за відпочинком. Всіляко сприяйте доброзичливій атмосфері на сервері. Приймайте запобіжного заходу у вигляді тимчасового або ж постійного бану проти гравців, які не дотримуються правила етики і правила сервера.

3. Унікальність сервера визначається плагінами, моделями, або ж модами, які на ньому встановлені. Найголовніше - зробити унікальність вашого сервера візитною карткою, не мозолящую очі, але і виділяє його з маси інших. Знайдіть золоту середину між незвичайної модифікацією простої гри і геймплеєм, знайомим гравцям по іншим серверам.

4. При виборі мода віддавайте перевагу тим, які мають на увазі просту формулу, згідно з якою чим довше гравець грає на вашому сервері, тим більше можливостей перед ним відкривається. У серверах Counter-Strike WCS це нові раси, уміння, рівні; в серверах ж виду zombie plague це особливі бонуси, що збільшують перевагу гравця перед іншими. Знайдіть баланс між простий прокачуванням і складною, щоб вона була складна, але при цьому доступна тому, хто хоче потртатіть на неї час. До того ж, це перший крок монетизації сервера - ви можете продавати бонуси довгої прокачування за реальні гроші тим, хто хоче їх купити.

5. Зробивши свій сервер привабливим для гравців, ви забезпечите високу відвідуваність цілодобово, і саме тут можна приступати до другого кроку монетизації - продаж прав адміністратора з різними бонусами, або продажу імунітету від дій адміністратора, який купив свої права. Арифметика проста: чим цікавіше і популярніше ваш сервер, тим більше гравців захочуть вкласти гроші в отримання переваги перед іншими....

Відповідь на запитання: Як заробити на ігровому сервері