Як заробити з мінімальним вкладенням коштів

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Настає момент, коли стає ясно, що матеріальних засобів не вистачає. Ви не самотні, майже 60% зайнятих на основній роботі змушені шукати додаткові джерела доходів. Визначилися, скільки потрібно коштів щомісяця? Тепер подумайте, скільки часу і яку частину доби можете приділити підробці. І тільки після того, як ви проаналізували свою ситуацію, приступайте до пошуку додатково джерела доходу.

Інструкція:
1. У першу чергу, Розгляньте ваше постійне місце роботи. Якщо ви справляєтеся зі своїми основними обов'язками, чому б не порадитися з вашим керівником і не підібрати сумісництво?

2. Якщо ви хороший фахівець у своїй справі, наприклад, бухгалтер, менеджер по персоналу або знавець в інформаційних технологіях, можна спробувати аутсорсинг, тобто запропонувати свої послуги іншій організації у вигідне для себе час.

3. А, може, у вас талант у чомусь іншому? Якщо ви вмієте шити, виготовляти оригінальні вироби, ремонтувати машини - займайтеся цим, хобі часто приносить непоганий дохід.

4. Якщо у вас комп'ютер, інтернет, і ви їх упевнений користувач, можете знайти підробіток в мережі. Тільки дивіться, щоб не було умов попередньої плати за «страховку» або оплати «комісії» - велика ймовірність, що обдурять. Краще переглянути відгуки про це роботодавця.

5. Можете спробувати зайнятися мережевим маркетингом. Найбільш затребувана професія в мережевому маркетингу - продавець. У вас є всі шанси вирости в хорошого фахівця. У добросовісної компанії мережевого маркетингу вам у цьому допоможуть.

6. Ви любите допомагати людям? Тоді варто згадати соціальну сферу: няні, помічники по будинку, будівельники. За часом зайнятості можна підібрати зручний варіант. Для пошуку можна скористатися телефонами соціальних служб або «сарафанне радіо».

7. Робота на дому: щось клеїти, збирати, вирощувати. Запитайте себе, свою сім'ю - чи треба це вам? Найчастіше така робота перетворюється в сімейну справу. Чи згодна ваша сім'я на те, що квартира стане складом продукції і напівфабрикатів? З іншого боку, може це здасться цікаво. Не забувайте дивитися відгуки в інтернеті, в цій сфері багато шахраїв.

8. Не забудьте про друзів і знайомих, вони є такими ж джерелами інформації. Може хтось із них сам шукає собі надійного компаньйона....

Відповідь на запитання: Як заробити з мінімальним вкладенням коштів