Як заробити на стартовий капітал

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Багатьом людям хоча б раз приходила в голову ідея почати власний бізнес. Але у більшості вона розбивалася про вічне питання "де взяти гроші на стартовий капітал?". Спробуємо розібратися, як врятувати ідею створення бізнесу від проблеми відсутності коштів.

Інструкція:


1 fff7647dfslm Перш за все - який бізнес ви хочете? Різні справи вимагають різних вкладень. Відкриття ресторану - справа досить затратна, а ось невелика перукарня багато не зажадає, хоча, природно, і приносити буде менший дохід.

2. Звичайно, для створення відносно витратного бізнесу можна взяти кредит убанку, спробувати залучити інвесторів чи, врешті-решт, позичити гроші у рідних. Всі ці шляхи мають свої переваги. Але мають вони і один головний недолік: гроші, які ви взяли, вам доведеться повернути або відпрацювати. Такий тягар відповідальності може відлякати підприємця, Особливо початківця і не до кінця впевненого у своїх силах.

3. Отже, ви вирішили вишукати кошти для стартового капіталу самостійно. Для початку варто визначитися з видом бізнесу, який вам до душі, і, відповідно, з сумою, яка знадобиться для нього. Раціональніше відкрити зовсім невелику справу, але відкрити найближчим часом, а не намагатися зібрати гроші з зарплати на дорогий проект, потім раптово кинути все і витратити їх на щось інше, а потім засмутитися, що так нічого й не вийшло.

4. Припустимо, для відкриття вашої справи вам необхідно 100000 рублів. Чим швидше ви відкриєте свою справу, тим краще, але звідки все ж узяти 100000? Почнемо зі складання плану ваших звичайних доходів і витрат.

5. По-перше, порахуємо, якими реальними місячними доходами ви розташовуєте. Для цього необхідно підсумовувати всі доходи, які ви отримуєте (зарплату, гонорари від позаштатної роботи, ренту і т.д.) і відняти з них обов'язкові витрати (плата за кредитами, наприклад). З суми, що залишилася відніміть приблизну суму, яку ви витрачаєте на найнеобхідніше - їжу, телефон, інтернет та ін Гроші, що залишилися - це той актив, який ви можете вкладати в свій стартовий капітал, За умови, звичайно, що ви згодні заради майбутнього бізнесу пожити деякий час без зайвих витрат, наприклад, на відпустку або на побутову техніку.

6. Знайдіть спосіб заробляти більше на своєму робочому місці. Може бути, ви можете взяти участь в яких-небудь додаткових проектах і, відповідно, заробити на них? Може бути, ви останнім часом брали на себе дуже великий обсяг роботи, і тепер варто попросити підвищення зарплати?

7. По-друге, чи не пора почати переводити свій вільний час в гроші? Середня людина працює з 9 ранку до 18 вечора 5 днів на тиждень. Чого не скажеш про підприємця - він, здається, працює завжди. Варто долучити себе до ненормованого графіку підробітками, благо, роботи для фрілансерів зараз чимало. Ви будете особливо затребувані як фрілансер, якщо ви програміст, веб-дизайнер, перекладач з великим досвідом роботи. Підробіток не принесе "швидких" грошей, проте все ж допоможе накопичити стартовий капітал швидше і, відповідно, швидше розпочати свою справу. Звичайно, це важко - працювати вечорами і у вихідні. Але ж ви хочете створити свою справу, правда?

8. Прискорити формування капіталу можна і пасивними методами. Слідкуйте за коливаннями курсів валют і вчасно переводите свої накопичення в зростаючу валюту. Подивіться навколо себе - чи немає у вас, припустимо, старого автомобіля, на якому ви вже не їздите? Продавши його, можна також отримати кошти, які вам допоможуть у подальшому і дозволять заробити на явно кращий автомобіль.

9. Головне - не вплутуватися в сумнівні способи заробляння грошей. Наприклад, не грайте на біржі, якщо у вас немає такого досвіду в минулому. Недосвідчені гравці рідко щось отримують, швидше, програють. Не беріть підробіток у замовників, які не вселяють вам довіри - раптом ви зробите роботу, але вони вам не заплатять? Цінуйте свій час і гроші.

10. Є багато способів заробити гроші на стартовий капітал. Неважливо, який ви оберете. Головне, щоб ви, прочитавши цю статтю, дійсно склали свій фінансовий план і почали діяти - шукати підробіток, думати, як попросити підвищення зарплати у керівника, оскільки домогтися чогось можна, лише почавши рухатися у напрямку до своєї мети....

Відповідь на запитання: Як заробити на стартовий капітал