Як заробити без початкових вкладень

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Заробити без початкових вкладень мріє дуже багато людей, але далеко не кожна людина може знайти оптимальний для себе вид заробітку. Необхідно грунтовно продумати можливі варіанти поповнення особистого або сімейного бюджету.

Інструкція:
1. Якщо у вас є яка-небудь невикористовуване вами приміщення (гараж, сарай, дача, квартира, будинок і т.п.) або необроблюваних ділянку землі - здайте його в оренду. Початкових вкладень тут практично не буде потрібно, а оплата буде надходити регулярно.

2. Зважте свої вміння, таланти, навички, інтереси. Може бути ви вмієте дуже добре шити або відмінно в'яжете? Відкривайте на будинку швейну майстерню. Домовтеся із замовниками, що всі витратні матеріали будуть куплені за їх рахунок. Вам же залишиться тільки правильно оцінити свою працю.

3. Якщо ви володієте глибокими знаннями з якогось з навчальних предметів шкільного курсу - займіться репетиторством. Особливо актуальною і високооплачуваною в наш час є підготовка до ЄДІ (єдиного державного іспиту). Якщо ви зарекомендуєте себе як хороший репетитор, у вас буде гарантований додатковий заробіток. А займатися з учнями можна у них або у вас удома, щоб не платити за оренду, наприклад, шкільного кабінету.

4. Відкрийте в своєму гаражі авторемонтну майстерню, якщо ви добре розбираєтеся в машинах, або майстерню з ремонту комп'ютерів та оргтехніки. Цим можна займатися і в замовників на дому, помістивши оголошення про послуги. Ремонтувати можна все, на що вистачить ваших умінь: від телевізора до пральної машини і холодильника.

5. Скористайтеся послугами інтернету. Деякі ресурси пропонують різну роботу в напрямку копірайтингу, тобто написання різного роду текстів. Якщо ви грамотні і всебічно розвинені, спробуйте себе в цій якості. Також на різних інтернет-біржах є оголошення про пошук фахівців в області створення сайтів, web-дизайну і т.д. Початкових вкладень тут не потрібно, потрібні лише ваші знання та вміння....

Відповідь на запитання: Як заробити без початкових вкладень