Як зареєструвати кооператив

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Кооператив являє собою об'єднання організацій або людей для досягнення спільної соціальної або економічної мети, яка покликана задовольнити матеріальні або інші потреби учасників. Так як кооператив є юридичною особою, то його реєстрація проходить на підставі закону РФ «Про державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців».

Інструкція:
1. Зберіть загальні збори засновників кооперативу. Складіть протокол загальних зборів, у якому зазначається рішення про створення кооперативу. У протоколі зборів необхідно відзначити всіх учасників кооперативу, які підтверджують своє згода з прийнятими рішеннями підписом. Вибрати організаційно-правову форму для кооперативу і його назву.

2. Встановіть розмір статутного капіталу. Затвердите керівні органи кооперативу. Визначте розміри внесків кожного учасника кооперативу в статутному капіталі та порядки їх внесення. Перед реєстрацією кожен учасник кооперативу повинен внести не менше десятої частки свого внеску в статутний капітал. Сума, що залишилася вноситься на протязі року після реєстрації. Складіть статут та установчий договір учасників кооперативу. Визначте адресу реєстрації кооперативу.

2. Напишіть заяву про державну реєстрацію кооперативу згідно з формою Р11001. Сплатіть держмито за реєстрацію. Уявіть всі документи в подвійному екземплярі, в тому числі квитанцію і заяву, в реєструючий орган податкової служби. Він, у свою чергу, внесе відповідний запис до державного реєстру юридичних осіб про створений кооперативі протягом п'яти робочих днів. Територіальний орган з податків і зборів поставить кооператив на облік в податковій службі за місцем знаходження створеного кооперативу. У разі, якщо надані документи заповнені невірно, то їх повертають вам на доопрацювання. Виправивши всі недоліки, поверніть документи курирує ваш кооператив співробітникові податкової служби.

2. Отримайте документи, що підтверджують внесення запису про створення кооперативу як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Кооперативу буде присвоєно індивідуальний номер ОГРН.

2. Відкрийте розрахунковий рахунок кооперативу в банку. Повідомите податкову службу про відкриття банківського рахунку....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати кооператив