Як заробити на посиланнях

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Останнім часом рекламується і досить багато говориться про незліченні джерелах заробітку у всесвітній павутині. Звичайно, вирішивши поповнити свій бюджет за рахунок віртуальних грошей, варто визначитися, з якого саме виду заробітку ви почнете чи продовжите своє існування в мережі інтернет. Безкоштовних керівництв та інструкцій для новачків існує величезна безліч. Як майданчик для заробітку ми розглянемо, вже існуючий у вас сайт або блог і розміщуються на ньому посилання.

Інструкція:
1. Не витрачайте свій особистий час на пошук прямих рекламодавців, готових купити посилання з вашого ресурсу, просто виберіть підходящу за умовами надання послуг і цін біржу, таку як Sape, Linkfeed, Mainlink, Trustlink і т.д.

2. Зареєструйтесь в системі у відповідності з тим, що ви збираєтеся робити: купувати або продавати посилання.

3. Вкажіть, громадянином якої країни ви є. При наявності російського громадянства з ваших доходів на біржі утримають податок у розмірі 13%, тоді як з іноземних громадян таких утримань не виробляють.

4. Заповніть всі інші необхідні поля в шаблоні реєстрації користувача. Активуйте аккаунт.

5. Продавайте посилання зі сторінок свого сайту за мінімальними цінами. У випадку ж коли у вас достатньо вагомий і прокачаний ресурс, можете виставляти привабливі не для покупця, а для вас ціни. Хоча, ніхто не гарантує масового продажу при неприпустимо високих цінових показниках.

6. Використовуйте варіант продажу, при якому найбільше кількість посилань продається з першої сторінки, тоді як з внутрішніх на 1/3 менше. Це дозволить уникнути падіння показників ТИЦ і PR вашого ресурсу.

7. Підготуйте свій сайт до перевірки роботом біржі, встановивши на нього відповідний код, за допомогою якого на вашому ресурсі і будуть розташовуватися купуються посилання.

8. Піклуйтеся про наповнення сайту якісним контентом, який буде цікавий відвідувачам, щоб не довелося витрачатися, штучно розкручуючи ресурс....

Відповідь на запитання: Як заробити на посиланнях