Як зареєструвати короткий номер для смс

Posted by Admin on 5-07-2013, 22:08 in Бізнес

Короткі номери неможливо купити, їх можна лише орендувати на час. Таку послугу надають мобільні оператори, але цей шлях придбання номери вкрай небажаний, так як він надзвичайно довгий, заморочливий, дорогий і ризикований. Набагато простіше, швидше і вигідніше отримати короткий номер за допомогою агентства мобільного маркетингу.

Інструкція:
1. Визначтеся, з якою метою ви будете використовувати набутий короткий номер. Від завдань, які він буде виконувати, залежить, до кого вам краще звертатися: до агентства мобільного маркетингу або до контент-провайдера. Якщо вам необхідно організувати масштабний проект в декількох регіонах, а також повністю розробити і потім реалізувати на практиці кампанію від початку до кінця - зверніться в агентство мобільного маркетингу. Якщо вас цікавить проведення локального заходу - зверніться до контент-провайдера.

2. Складіть опис вашого проекту у вільній формі, а краще напишіть бізнес-план. Поясніть у письмовій формі, в чому суть вашого проекту, для чого буде використовуватися короткий номер, на яку цільову аудиторію розрахований проект і плануєте ви якісь рекламні заходи. Ця інформація необхідна підряднику для того, щоб оцінити технічну сторону питання і можливо, скоректувати ваш проект.

2. Домовтеся з підрядником, як буде здійснюватися настройка технічної взаємодії. Якщо ви не розбираєтеся в даному питанні, доручіть підряднику виконати програмування логіки послуги відповідно до технічного завдання.

2. Підпишіть договір з підрядником, який зобов'яже його здійснювати технічну підтримку вашого заходу на час її проведення. Переконайтеся в тому, що в договір включено пункт про надання вам проміжних і підсумкового звітів та бази даних телефонних номерів абонентів, які взяли участь у акції....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати короткий номер для смс