Як заробити на інтернет-бізнесі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Заробіток в інтернеті з кожним днем набуває все більшої популярності. При грамотному побудові бізнесу в інтернеті можна мати стабільний дохід. Якщо ви вирішили зайнятися подібною діяльністю, вам необхідно вивчити ключові складові успішного заробітку в мережі.

Вам знадобиться:
- Створити сайт;
- Продавати трафік;
- Розмістити контекстну рекламу;
- Розмістити банерну рекламу;
- Продавати посилання.

Інструкція:
1. Насамперед необхідно створити сайт. Якщо ви не є фахівцем по створенню сайтів, краще довірте цю справу професіоналам. Вам потрібен цікавий, високотехнологічний ресурс, який буде приносити прибуток.

2. Існує багато способів заробітку на сайті в інтернеті. Почніть з продажу трафіку. Зробити це дуже просто. Достатньо лише пройти реєстрацію. Сервіси, що пропонують подібні послуги не вимагають від сайту ні високих показників ТИЦ і PR, ні певного контенту. Розмістіть на сайті ява скрипт, завдяки чому у вас розгорнеться невеликий блок текстових посилань. Кожен клік унікального відвідувача принесе вам гроші - від декількох десятків копійок до кількох карбованців. Чим більше у вас буде відвідувачів, тим більше грошей ви заробите. Кращими сервісами по даному виду заробітку є tak.ru і wmlink.ru.

2. До подібного типу заробітку відносяться сервіси контекстної реклами. Найпопулярніші - Яндекс Директ і Google Adsense. Вони передбачають реєстрацію та модерування сайту. Основною умовою співробітництва є наявність контенту не порушує їх правил.

2. До популярного виду заробітку відноситься банерна реклама. Наявність банерів на вашому ресурсі допоможе мати додаткову статтю доходу. Існують сервіси, що пропонують розміщення своїх банерів, кожен клік по яких непогано оплачується. Одним із самих надійних сервісів в даній області є Rotaban. Місця під банери на партнерських сайтах продаються швидко і приносять прибуток. Сайти з високою відвідуваністю можуть розраховувати на високу ціну банера. Як правило, це не менше кількох тисяч рублів на місяць за один банер.

2. Продаж посилань принесе вам відчутний прибуток. Вона напряму залежатиме від високих ТИЦ і PR. Чим вони вище, тим на більшу щоденну прибуток ви можете розраховувати. На сторінках сайту за певні гроші розміщуються прямі посилання на інші сайти. Це допомагає підняти показники ТІЦ і PR, які, в свою чергу, визначають положення сайту в індексі пошукових систем, і служить одним з елементів швидкої розкрутки сайту. Для цих цілей теж є спеціалізовані сервіси. Найвідоміші з них - sape.ru і linkfeed.ru. Заробити на подібних біржах можна солідні гроші. Якщо ваш сайт ще не достатньо розкручений, ви можете розраховувати на заробіток від 100 рублів в день. Якщо ж ресурс вже користується популярністю, ваш прибуток може досягати 6000 рублів на добу....

Відповідь на запитання: Як заробити на інтернет-бізнесі