Як заробити на газеті

Posted by Admin on 20-07-2013, 14:15 in Бізнес

Відкриваючи свою власну справу, будь-яка людина, звичайно ж, хоче отримувати від нього прибуток. Заробляти гроші на випуску друкованої газети можна кількома різними способами.

Інструкція:
1. Перше джерело доходу будь-якого друкованого ЗМІ - це гроші, отримувані від продажу тиражу. Випускаючи газету, вам потрібно визначитися, де ви будете її поширювати. Газети можуть продаватися в кіосках Росдруку, поштових відділеннях або за передплатою. Найбільші доходи від тиражу отримують, як правило, відомі масові видання. Якщо газета нова і нікому не знайома, то в перший час купувати її будуть неактивно. Для того щоб всі дізналися про вашій газеті і зацікавилися їй, потрібно прорекламувати її. Замовте рекламу на радіо і телебаченні, проведіть конкурс або благодійну акцію спільно з якої-небудь відомої фірмою. Головне, щоб назва вашої газети було на слуху у читачів. Тоді до неї почнуть виявляти цікавість. Відповідно, підвищаться продажу.

2. Другий спосіб заробити гроші на власній газеті - це продаж реклами. Для цього потрібно скласти базу даних потенційних клієнтів і почати пропонувати їм свої послуги. Існують такі видання, які повністю окупаються за рахунок рекламних матеріалів і розповсюджуються безкоштовно. Така модель більш характерна для глянцевих журналів, але в газетах теж використовується. Для того щоб рекламодавці погоджувалися співпрацювати з вашою газетою, потрібно найняти хорошого фахівця з реклами та дизайнера. Співробітник рекламного відділу буде вести переговори з потенційними клієнтами та укладати договори. Завдання дизайнера - грамотно і красиво втілювати ідеї замовника в життя. Не менш важливим і затребуваним виявиться працю журналіста, що пише рекламні тексти. Для початку замовникам потрібно надати портфоліо зі зробленим раніше рекламою. У цьому випадку він буде впевнений, що має справу з професіоналами.

2. Вдало продати наклад першого номеру або зібрати для нього достатня кількість рекламодавців практично неможливо. Мало кому захочеться мати справу із зовсім незнайомою виданням. Будьте готові до цього. Якщо власних коштів для запуску проекту не достатньо, то доведеться шукати спонсорів. Подумайте, кому буде цікаво фінансувати ваш проект. Це може бути велика приватна або державна компанія. В обмін на надані спонсором гроші вам доведеться періодично піарити його в своїй газеті. Тут є істотний мінус: не виключено, що людина або компанія, яка вклала гроші в вашу газету, почне контролювати її зміст. Якщо вам хочеться створити цілком незалежну газету, то постарайтеся утриматися від допомоги сторонніх осіб і накопичуйте власний капітал.

2. Також можна спробувати заробляти гроші на платних оголошеннях, що розміщуються у вашій газеті. Великих грошей це не принесе, адже в будь-якому місті існують спеціальні газети безкоштовних оголошень. Але якщо ваша газета стане популярною серед читачів, то не виключено, що платні оголошення будуть користуватися попитом....

Відповідь на запитання: Як заробити на газеті