Як заробити в інтернеті з нуля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Завдяки інтернету розширилися можливості заробітку або підробітку для тих, хто з тих чи інших причин не має постійного доходу, не хоче працювати в офісі або поки занадто молодий для офіційної роботи. В інтернеті можна знайти масу пропозицій для тих, хто вміє програмувати, писати статті, перекладати, виконувати якусь адміністративно-технічну роботу (набір тексту, складання таблиць).

Інструкція:
1. Власне, ваш стартовий капітал - це ваші здатності і уподобання. Інтернет тим і хороший, що ви можете займатися тільки тим, що вам подобається. Якщо ви гуманітарій, то напевно зможете заробити копірайтингом - написанням статей і текстів для сайтів. Це не сама високооплачувана робота, оскільки мисливців попрацювати зі словом зараз багато, однак хороший текст буде цінуватися завжди. Крім того, копірайтинг - це зовсім не обов'язково прості статті про товари і послуги, нерідко потрібні вузькоспеціалізовані матеріали. Наприклад, якщо у вас є економічне освіту або знання в цій області, ви можете писати статті на економічну тематику.

2. Перекладачі теж мають шанс заробити в інтернеті з нуля, якщо знайдуть приватних замовників або стануть позаштатними перекладачами одного або декількох бюро перекладів. Існує багато сайтів для перекладачів, наприклад, "Місто перекладачів" або Translators 'Cafe. На останньому, наприклад, спілкуються перекладачі й замовники з усього світу. По інтернету перекладач відправляє резюме, отримує завдання, Виконує його і приймає оплату (або через банк, або через платіжні системи). Вакансії для позаштатних перекладачів і копірайтерів можна знайти і на біржах для фрілансерів, і на сайтах з пошуку роботи.

2. Швидше заробити в інтернеті з нуля зможуть ті, хто створює і розкручує сайти, Придумує дизайн для сайтів. Їхні послуги коштують досить дорого, незважаючи на високу конкуренцію. Попит на ці послуги весь час зростає. Для цього, знову-таки, знадобляться тільки ваші здібності і ваш комп'ютер.

2. Існують і інші способи заробітку в інтернеті. Зайдіть на будь-яку біржу праці для фрілансерів, наприклад, на www.freelance.ru, І ви їх побачите: замовники пропонують розробити найменування та логотип для їхнього продукту або послуги, зібрати інформацію з певної тематики, скласти договір, написати реферат Тут все залежить від того, що ви вмієте і чим хочете займатися. Але, звичайно, варто бути готовим до того, що роботи для копірайтера в інтернеті в рази більше, ніж для юриста, що цілком зрозуміло.

2. Важливо пам'ятати також, що в інтернеті як ніде легко обдурити і не заплатити виконавцеві. Тому обов'язково "пробивайте" замовника по інтернету, хоча б через Яндекс або Google. Якщо він вже комусь не заплатив, про це можуть написати. Крім того, є сенс вимагати передоплату за роботу. Найбільш вдалі і "безпечні" замовлення можна отримати на сайтах-професійних спільнотах, таких, наприклад, як "Місто перекладачів" для перекладачів або TextSale для копірайтерів....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті з нуля