Як заробити на перегоні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Перегін автомобілів - це перспективний, але досить трудомісткий вид бізнесу. Щоб добитися в цій справі успіху необхідно широким спектром знань і навичок як правового, так і технічного характеру.

Вам знадобиться:
- Інтернет;
- Консультації автомеханіка;
- Банківська карта.

Інструкція:
1. Плануючи заробляти на перегоні машин, вивчіть поточний попит. Найпростіший спосіб - це електронні дошки оголошень і газети. Перегляньте кілька джерел і зробіть висновок, яка марка машини зараз найбільш популярна у вашому місті. Саме її ви і будете переганяти.

2. У Росії існує як мінімум два міста, де купувати автомобілі незрівнянно вигідно. Це Москва і Владивосток. Якщо ви проживаєте, до прикладу, в Липецьку, то ближче вам їхати за машиною в Москву. Вибір найбільш короткого маршруту обумовлений декількома факторами. По-перше, чим менше ви їдете, тим менше витрачаєте палива. По-друге, в ПТС відзначені всі попередні власники авто і місце їх проживання. Покупець, переглянувши документи на машину, відразу зрозуміє, який величезний шлях вона проробила. У результаті він може передумати її купувати, або значно зіб'є ціну. Тому намагайтеся придбати авто для продажу як можна ближче до вашого місту.

3. Важливим в даному бізнесі є питання безпеки. Якщо у вас є можливість поїхати групою, обов'язково приєднуйтесь до ваших колег. В дорозі можуть виникнути різні складнощі. Наприклад, зламалася або застрягла машина, вам стало погано, вас обікрали і т.д. Коли ви їдете не один, вам завжди нададуть допомогу.

4. У будь-якому бізнесі, пов'язаному з продажем автомобілів, вітається технічна освіта. Особливо це стосується купівлі і продажі машин з пробігом. Адже ви купуєте автомобіль, що був у вживанні, а значить, має масу прихованих дефектів. Недосвідчені підприємці, які поверхово поставилися до огляду машини, ризикують не доїхати на ній до пункту призначення. В дорозі вона може зламатися, і витрати на евакуацію зведуть нанівець весь прибуток від її продажу.

5. Щоб уникнути подібних неприємностей запросіть з собою фахівця-механіка або замовте техогляд в автосервісі. Якщо продавець буде пропонувати вам відвідати якусь конкретну станцію техобслуговування, не поспішайте погоджуватися. Можливо, там працюють його знайомі. У цьому випадку достовірної інформації про стан машини ви не отримаєте.

6. Окремо продумайте, як ви повезете гроші для покупки автомобіля, І як будете розплачуватися з продавцем. Везти всю суму готівкою не рекомендується. Краще помістіть необхідну суму на вашу банківську карту, а після оформлення всіх необхідних документів обналічьте грошові кошти в найближчому банкоматі....

Відповідь на запитання: Як заробити на перегоні