Як заробити на АЗС

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Фінансовий успіх автозаправної станції може сильно залежати від обставин, які безпосередньо не пов'язані з якістю обслуговування і навіть місцем розташування «заправки». Про цих важливих деталях можна дізнатися або на власному досвіді, який часто приходить занадто пізно, або перейнявши досвід у інших і подбавши про ті моменти, які роблять автозаправних підприємство дійсно прибутковим.

Інструкція:
1. Укладіть договір про співпрацю за принципом франчайзингу з однією з провідних нафтопереробних фірм країни - під знаком такої компанії справи йдуть як мінімум удвічі успішніше. Дохід, отриманий в результаті подібного «ребрендингу» з лишком покриє суму, яку ви будете щомісяця виплачувати своєму старшому партнеру, такий хід виправданий у всіх відносинах. Важливо тільки при виборі компанії-покровителя врахувати місця розташування її найближчих нафтобаз, працювати з якими вам належить - зручність та оперативність доставки палива теж означає дуже багато.

2. Вивчіть у всіх подробицях умови поставок бензину з нафтопереробного заводу, які вам пропонує фірма-франчайзер. Відпускна вартість може, наприклад, вже включати на себе податок на додаткову вартість і податок на реалізацію нефтесодержащей продукції, а може бути так, що вносити ці податки доведеться потім з бюджету вашої АЗС. Вкрай важливо розібратися в ціноутворенні постачальника і не заплутатися потім у своїй власній бухгалтерії, втрачаючи прибуток через невірні розрахунків.

3. Подбайте про захист і охорону свого автозаправного підприємства - будь-який інцидент може не тільки перекреслити всі поточні доходи, але ще і загнати вас у боргову яму. Стосується це не тільки пригод кримінального характеру (що на заміських трасах не рідкість), але також і техніки безпеки при роботі з пальним. Укладіть договір з охоронним підприємством, обладнайте будівля оператора куленепробивним склом, дотримуйтесь правил протипожежної безпеки та інструктує персонал.

4. Заощаджуйте на зарплаті персоналу, організувавши для нових співробітників навчання - навчати працівників без досвіду вигідніше, ніж підлаштовуватися під зарплатні очікування бувалих операторів АЗС, знаючих до того ж, як організувати на заправці роботу «на свою користь». Така політика в роботі з персоналом дозволить значно збільшити власний прибуток і створити робочі місця для жителів довколишніх населених пунктів, часто страждають від безробіття. Саме такі нескладні заходи в управлінні автозаправним підприємством дозволяють набрати гарні обороти, досягти порогу окупності і почати отримувати відчутний дохід....

Відповідь на запитання: Як заробити на АЗС