Як зареєструвати ТОВ з одним учасником

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Товариство з обмеженою відповідальністю - найпоширеніша в Росії форма організації бізнесу. Її популярність обумовлена невеликою вартістю реєстрації, і обмеженням відповідальності засновників тільки внесками в статутний капітал.

Вам знадобиться:
- Заяву за формою Р11001;
- Рішення про створення товариства;
- Статут;
- Документ про сплату державного мита;
- Документ про власність або оренду приміщення.

Інструкція:
1. Спочатку вам потрібно створити Статут товариства. Це головний документ вашої майбутньої організації, в ньому повинні міститися повне найменування, юридична адреса, величина статутного капіталу, види комерційної діяльності, У сфері яких буде працювати ТОВ.

2. Для створення товариства вам потрібен документ - Рішення про створення товариства, підписаний вами. У ньому містяться назва, юридична адреса, розмір статутного капіталу. У Рішенні також визначається орган управління (наприклад, Генеральний директор). Документ роздруковується у 2-х примірниках.

3. Заповніть заяву за формою 11001 вкажіть у ньому такі дані: назву фірми, юридична адреса, розмір статутного капіталу, перелік видів діяльності, юридична адреса, ваші паспортні дані.

4. Для отримання копії статуту товариства вам потрібно заповнити заяву, в якій вказати: повне найменування організації, номер і дату рішення про заснування товариства, ваші паспортні дані.

5. Якщо ви збираєтеся працювати зі спрощеною системою оподаткування, вам потрібно разом з документами на реєстрацію надати заяву на застосування УСН.

6. У нотаріуса вам потрібно завірити підпис на вашому заповненому заяві 11001. У будь-якому відділенні Ощадбанку оплатіть мито за державну реєстрацію ТОВ і видачу копії статуту (4000 рублів і 400 рублів).

7. Надайте до податкової служби за місцем знаходження юридичної особи (згідно юридичної адреси): статут товариства, рішення про створення, заява про реєстрацію ТОВ, квитанцію про оплату державного мита, заява про перехід на УСН, заяву на отримання копії статуту, відомості про генерального директора та головного бухгалтера товариства, відомості про способи внесення грошових засобів або майна в статутний капітал.

8. Через 5 днів після отримання податковим органом пакета документів на реєстрацію вам видадуть: свідоцтво про державну реєстрацію, виписку з ЕГРЮЛ, копію статуту та свідоцтво про постановку на облік в податком органі....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати ТОВ з одним учасником