Як зареєструвати турфірму

Posted by Admin on 19-06-2013, 05:26 in Бізнес

В даний час туристичні фірми з'являються, як гриби після дощу. І це цілком виправдано, адже відкриття турфірми не вимагає великих вкладень. Найголовніше при цьому втриматися - на плаву: за статистикою, через два роки залишається тільки 10% з нововиявлених компаній.

Інструкція:
1. Перш ніж відкрити туристичну фірму, пам'ятайте, що на російському ринку існує два типи подібних компаній: туроператор і турагент. Формальне відмінність полягає в тому, що туроператор формує туристичний продукт, а турагент його реалізує за певну комісію, яка виплачується туроператору. Турагентська діяльність не підлягає ліцензуванню, оскільки такі компанії виступають як посередники між туроператорами, що організують відпочинок, і клієнтами, приобретающими путівки.

2. Для того щоб зареєструвати турагентство, необхідно стати на облік в якості юридичної особи, знайти підходяще приміщення, укласти договору з туроператорами, найняти персонал і зайнятися рекламою. Загалом, реєстрація турагенства практично нічим не відрізняється від створення будь-якого іншого юридичної особи.

3. Набагато складніше справа з реєстрацією туроператора. Для цього у вас, як у юридичної особи, повинно бути фінансове забезпечення у формі договору страхування цивільної відповідальності або банківської гарантії на суму для туроператорів по міжнародному туризму - 30 млн. руб., З в'їзного туризму - 10 млн. руб., По внутрішньому туризму - 500 тис. руб. Однак це зовсім не означає, що подібна сума повинна бути на вашому рахунку. Потрібно тільки застрахувати свою діяльність на таку суму. Страховий тариф становить близько 04% в рік, Тобто для міжнародного туризму - 120000 рублів. Відомості та туроператорі вносяться до Єдиного федеральний реєстр туроператорів.

4. Реєстрація туристичної фірми складе 6-12 тис. рублів залежно від регіону і складнощів оформлення документів. Деякі підприємці для того, щоб подолати стартові проблеми, воліють купувати готовий бізнес. Будьте готові до того, що за готове турагентство з вас попросять від 1 до 15 млн. рублів. В принципі, це не настільки велика сума, але зате вона дозволяє придбати бізнес з налагодженою рекламою, офісом, клієнтською базою.

5. Пам'ятайте, що організація роботи турфірми пов'язана великою кількістю правових питань, що вимагають уваги фахівців з моменту її відкриття. Це постановка обліку і документообігу, розробка договорів, податкової схеми, визначення порядку взаємодії з клієнтами і т.д. Тому ретельно проаналізуйте туристичний ринок, з'ясовуєте всі нюанси його існування, найміть кваліфікований персонал, а при виникненні будь-яких сумнівів зверніться за консультацією до фахівців з правових і фінансових питань....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати турфірму