Як зареєструвати фермерське господарство

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Продовольчі ринки хоч і наповнені вщерть фруктами та овочами, але деколи ці продукти просто несмачні через різноманітних добрив, які зовсім не додають їм корисних якостей. У зв'язку з цим деякі російські громадяни намагаються самостійно займатися овоче-і садівництвом. Але як правильно зареєструвати фермерське господарство?
Вам знадобиться:
кошти на оплату держмита (400 руб.) та послуг нотаріуса, паспорт (копія та оригінал), ІПН

Інструкція:
1. Заповніть заяву на реєстрацію фермерського господарства. Цей документ необхідно оформити за формою № Р21001 і підписати головою господарства. Заповнена заява необхідно завірити у нотаріуса.

2. Підпишіть угоду на створення селянсько-фермерського господарства. У разі якщо учасників кілька документ потрібно підписати у всіх членів майбутнього господарства.

2. Отримайте згода батьків на ведення даної справи (у випадку, якщо голова фермерського господарства не досяг повнолітнього віку). Даний документ необхідно підписати і завірити в нотаріуса.

2. Сплатіть державне мито в будь-якому відділенні банку і збережіть квитанцію, що підтверджує дану операцію.

2. Зверніться до реєструючого органу за місцем проживання для отримання державної реєстрації фермерського господарства. Майбутній підприємець повинен надати всі зібрані документи у відповідності з Федеральним Законом № 74-ФЗ.

2. Зачекайте п'ять робочих днів. Саме по закінченню цього часу повинна бути завершена процедура державної реєстрації. Після чого можна забирати свідоцтво і приступати безпосередньо до роботі....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати фермерське господарство