Як заробити гроші без стартового капіталу

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Бізнес

Вважається, що заробити гроші без стартового капіталу неможливо, якщо тільки не працювати на когось. Однак як бути, якщо ваша мрія - створити бізнес, а зовсім не працювати за отриманою "для галочки" спеціальності? Чимало людей у всьому світі зробили неможливе - створили бізнес без стартового капіталу і заробили на цьому.

Інструкція:
1. Початок бізнесу без стартового капіталу вже саме по собі несе позитивний момент: ви нічого не втратите. Максимум, що може трапитися поганого - ви нічого і не заробите. За статистикою (як російської, так і міжнародної) з 100 відкриваються дрібних підприємств виживає лише 10. Якщо припустити, що всі ці підприємства були відкриті з первинними вкладеннями (і нерідко чималими!), То це означає, що 90 підприємців з 100 просто втратили досить великі суми грошей.

2. Виникає питання - як же заробити гроші без стартового капіталу? Що можна відкрити? Першими приходять в голову такі види бізнесу, як магазини, закусочні і т.д. На те, щоб відкрити їх, гроші обов'язково будуть потрібні, адже тут потрібні і приміщення, і обладнання, і працівники Однак часто ми не бачимо, що заробити гроші можна і іншими способами.

2. Популярний вид бізнесу без вкладень - створення, розкрутка та дизайн сайтів. Все, що необхідно підприємцю - комп'ютер (ноутбук) з певними програмами. Для прийому замовлень і зустрічей з клієнтами офіс не потрібний, адже це може відбуватися через Інтернет або в офісі клієнта. При належних навичках працювати можна самому, а якщо навичок немає - найняти людей, які будуть працювати з дому, приймаючи від вас завдання. Оплата - по факту виконаної роботи.

2. За такою ж схемою можуть працювати й інші види бізнесу, наприклад, бюро перекладів, рекламні агентства. Ще більш гарна ідея бізнесу без стартового капіталу - створення сайту, що продає певний вид послуг. Хорошим прикладом був сайт, який об'єднує репетиторів Москви - www.repetitor.ru. Суть цього бізнесу полягала в тому, що на сайті реєструвалися бажаючі навчатися і репетитори, а власник сайту підбирав репетитора учневі і за ці послуги брав суму в розмірі вартості перший заняття цього репетитора з учнем. Очевидно, що схожі схеми працюють і не тільки у випадках з репетиторами і учнями. Єдина можлива трата - створення сайту.

2. Друге багатство після грошей - знайомства, зв'язки, клієнтська база. Тому, хто обзавівся постійними клієнтами, почати будь-який бізнес набагато простіше. Якщо, наприклад, ви працювали тривалий час в одній і тій же сфері і обзавелися постійними клієнтами, то цих же клієнтів ви зможете повести за собою. І це може бути майже будь-яка сфера - від тих же сайтів до юриспруденції. Крім того, люди, які вас знають, напевно погодяться давати вам передоплату, яка допоможе придбати той чи інший товар, надати послугу - залежно від того, що буде потрібно.

2. І все ж необхідно додати, що деяка сума для початку бізнесу в 99% випадків вам буде потрібно. Однак це буде не стартовий капітал, а витрати на придбання необхідного для вашої роботи обладнання (ноутбук, створення сайту). Крім того, рано чи пізно бізнес доведеться зареєструвати, і краще всього все ж зробити це раніше. Крім того, варто мати гроші на непередбачені витрати. Однак, швидше за все, це можуть бути невеликі суми - до 3 тис. $....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші без стартового капіталу