Як заробити на банківських вкладах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Інвестори стверджують, що найвигіднішим способом зберігання заощаджень є тривалі інвестиції. Гроші, оформлені в депозитний вклад, можуть принести своєму власникові чималу пасивну прибуток. Але для цього до вибору підходящого банківського пропозиції необхідно підходити з особливою увагою.

Вам знадобиться:
- Початкова сума вкладу
- Паспорт громадянина РФ
- Аналіз умов депозитних вкладів банків

Інструкція:
1. Зберіть інформацію про пропоновані депозитних вкладах всіх банків, що перебувають у вашому регіоні. Не варто обмежуватися тільки великими банками. Саме вони найчастіше встановлюють найменші процентні ставки на депозитарії. Невеликі банки зацікавлені у вкладників набагато більше, тому їх депозити можуть бути більш вигідними. Інформацію по внесках, як правило, без праці можна знайти на офіційному сайті або дізнатися у відділенні банку.

2. Визначте для себе критерії відбору підходящих банківських вкладів. Вони підрозділяються по валюті, сумі початкового внеску, найменшою сумою подальших внесків, термінів вкладу, способам і термінами зняття коштів і можливості капіталізації внеску. Найбільш вигідними є вклади з відносно високими первинними внесками.

3. Проаналізуйте свій дохід за останній рік. Вирахуйте, який розмір вашого щомісячного активу, який ви зазвичай відкладали у фонд заощаджень. Саме ця сума буде вашим додатковим внеском для поповнення депозиту.

4. Порівняйте процентну ставку по довготривалим і короткострокових депозитних внесках кожного банку. Цей критерій буде відігравати основну роль у прийнятті рішення. Слід вибрати кілька банків, що пропонують найвищий відсоток. Як правило, в залежності від терміну дії вкладу він коливається від 3 до 7%. На цьому етапі важливо пам'ятати, що особливу роль відіграє можливість капіталізації відрахувань. Під цим терміном ховається банківська процедура, що дозволяє поповнювати суму основного рахунку процентними відрахуваннями за вкладом. Така можливість дозволяє поступово нарощувати основний внесок, збільшуючи відсоткові відрахування від періоду до періоду.

5. Зверніть увагу на можливість закриття вкладу. Деякі пропозиції банків забороняють дострокове припинення депозиту і зняття суми на вимогу клієнта. В інших випадках банк робить дострокове припинення депозиту вкрай невигідним для клієнта. Так, вкладник може втратити не тільки потенційні відсоткові відрахування за поточний період, банк може зобов'язати клієнта оплатити комісію за припинення договору вкладу до терміну його завершення. Ці важливі нюанси можна з'ясувати у відділенні банку.

6. Зупиніть свій вибір, виходячи з аналізу банківських пропозицій, на одному банку і відкрийте в ньому рахунок. Всупереч розхожій думці, що гроші необхідно зберігати в декількох банках, для отримання більшого прибутку з депозиту всі заощадження мають бути сконцентровані на одному рахунку.

7. Зверніться у відділення банку і подайте заявку на оформлення депозиту. При собі необхідно мати паспорт громадянина РФ....

Відповідь на запитання: Як заробити на банківських вкладах