Як заробити електронні гроші

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Електронними грошима зручно розраховуватися в інтернеті. Але за поповнення електронних гаманців доводиться платити великий відсоток. Можна заробити потрібну для покупки суму в інтернеті і отримати оплату прямо на гаманець.

Інструкція:
1. З'ясуйте, які послуги оплачуються електронними грошима. Подивіться біржі для фрілансерів. Щодня з'являються нові замовлення. Зайдіть на популярні форуми, де спілкуються власники сайтів. Їм потрібні співробітники для виконання роботи через інтернет.

2. Складіть список послуг, якими легше зайнятися. Якщо нічого не вмієте робити, порадьтеся зі знайомими, почитайте форуми і блоги. Деякі види послуг можна освоїти швидко. У великій кількості з'являються нові сайти. Їх власникам потрібні тексти, малюнки. Подумайте, які види робіт вам до душі.

2. Знайдіть навчальні курси, тренінги, пройдіть самопідготовку. Коли є попит на послуги, з'являються компанії, які займаються навчанням новачків. Деякі з них надають курси навіть безкоштовно. Врахуйте, що такі матеріали дають тільки ази підготовки. Виділіть кошти і пройдіть нормальне навчання, яке дозволить пропонувати клієнтам хороші послуги. Так швидше заробите і повернете витрачені на навчання гроші. Якщо будете скупитися і сподіватися на безкоштовну інформацію, розкиданих по різним блогам, втратите багато часу і будете почувати прогалини у знаннях і навичках. Це позбавить впевненості в умовах конкуренції на біржах.

2. Зробіть портфоліо робіт. Заведіть блог, Де зможете продемонструвати отримані вміння.

2. Запропонуйте послуги та заробіть перші електронні гроші. Йдіть на форуми і біржі, де шукали початкову інформацію....

Відповідь на запитання: Як заробити електронні гроші