Як заробити на валюті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Теоретично заробити на валюті нескладно, для цього досить мати певну суму грошових коштів і знання. Банки пропонують не тільки можливість потрапити на валютний ринок, але також і кредит для проведення операцій з валютою. За допомогою кредитного плеча учасник валютного ринку може подвоювати засоби чи не кожен день. Крім Форекса (валютний ринок), можна скористатися також банківським депозитом і мультивалютним внеском.

Інструкція:
1. Найпоширенішими валютними парами на Форексі є USD /CAD, USD /JPY, EUR /JPY, EUR /USD, EUR /GBP і GBP /USD. Банкіри не радять гравцям брати більше 3-4 пар для проведення операцій, так як в противному випадку просто неможливо проаналізувати коливання котирувань через брак часу. Також досвідчені аналітики закликають до обережності в торгівлі екзотичними валютами. Нерідко трапляється так, що знайти для них покупця відразу не виходить, а після деякого часу курс може сильно змінитися і гравець залишиться в програші. Для початку торгів на Форексе потрібно мати 100 тис валютних одиниць. Початківець гравець може звернутися в банк для отримання кредиту під заставу.

2. Банківський депозит - більш доступний спосіб заробити на валюті, ніж Форекс. Хоча останній може стати більш прибутковим. Наскільки сильно ви ризикуєте при оформленні депозиту можна судити по процентній ставці - чим вона вища, тим ризик більший. Безумовно, у всіх цивілізованих країнах є системи страхування вкладів, але повної гарантії повернення грошей вам не зможе дати ніхто. Важливо в даному випадку мати дані про інфляцію тієї валюти, в якій ви робите внесок - якщо вона вище відсоткової ставки депозиту, то ви швидше втратите гроші, а не заробите.

2. Мультивалютний внесок відрізняється від депозиту тим, що тут ви розміщуєте під відсотки гроші відразу в декількох валютах, що дасть можливість заробити на коливаннях котирувань. Переказувати кошти з однієї валюти в іншу можна без комісій та втрати відсотків, які, до речі, менше ніж у депозиту. Якщо ви хочете заробити з допомогою мультивалютного вкладу, треба розуміти, що банк навряд чи надасть вигідний обмінний курс. Тому переводити кошти потрібно тоді, коли у якійсь валюти спостерігається стійка тенденція до зростання. Є ще мінус - банки часто вимагають, щоб сума вкладу була досить великою....

Відповідь на запитання: Як заробити на валюті