Як заробити на золоті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Золото з давніх-давен було, мабуть, головною матеріальною цінністю, символом достатку і фінансової стабільності. Таку репутацію цей благородний метал заслужив завдяки своїм довговічним властивостям і рідкості. У наші дні золото також придбало і широку інвестиційну популярність. Все більшому числу людей вдається не тільки забезпечити збереження своїх заощаджень у золоті, але і заробити на ньому.

Інструкція:
1. Перше, що спадає на думку простому обивателеві при згадці золота - ювелірні прикраси. Тим не менш, в інвестиційному контексті це далеко не найкраще рішення. Справа в тому, що ціна ювелірного виробу формується з декількох складових: вартості самого металу, дорогоцінного каміння (якщо вони використовуються), роботи ювеліра, торгової націнки і ПДВ. Коли ж ви зберетеся продати коштовність, то зможете реалізувати її тільки за ціною золотого лому (якщо, звичайно, прикраса не являє собою унікальну художню цінність).

2. Більш вигідний варіант - золоті монети. Вони можуть бути інвестиційними та пам'ятними. Останні, як правило, випускаються обмеженими тиражами і мають особливості в експлуатації. Після покупки необхідно дотримуватися правил зберігання монет. Їх не рекомендується витягувати з капсули і чіпати руками, тому на поверхні можуть залишитися відбитки пальців, стираючи які, є небезпека пошкодити монету. У вартість покупки включається 18% ПДВ.
У разі придбання інвестиційних монет податок платити не доведеться. Випускаються вони великим тиражем, що знижує виробничі витрати і таким чином наближає їх ціну до ринкової вартості золота.
І той, і інший вид монет зараз можна купити у відділеннях багатьох банків, як державних, так і комерційних. Для здійснення покупки /продажу необхідно мати при собі паспорт.

2. Багатьох цікавить можливість придбання золотих злитків. Однак їх фізична привабливість не рівнозначна інвестиційної цінності. Це пояснюється тим, що покупка включає в себе вартість виготовлення злитка, винагорода банку і 18% ПДВ. Крім того, доведеться заплатити за його зберігання в банківському осередку або сейфі. Забирати злитки з собою не рекомендується не тільки з міркувань безпеки, але і в уникненні їх механічного пошкодження. Будь-яка подряпина знижує ціну виробу.

2. Сучасною альтернативою вищепереліченим способам заробити на золоті є знеособлені металеві рахунки (ОМС). Такий рахунок відкривається банком на наявну у вас суму грошей і еквівалентну відповідному кількості золота. Ні ПДВ, ні будь-яка інша плата в цьому випадку не стягується. При закритті рахунку клієнтові виплачується сума за поточним курсом вартості золота. Різниця між ціною «покупки» і «продажу» складе вашу інвестиційний прибуток у разі збільшення ринкової вартості дорогоцінного металу....

Відповідь на запитання: Як заробити на золоті