Як заробити гроші на вантажоперевезеннях

Posted by Admin on 2-06-2013, 13:34 in Фінанси

Наявність машини вже дає можливість надавати послуги з вантажоперевезень. Але для того, щоб заробляти на цьому хороші гроші, необхідно докласти максимум зусиль і поставитися до цієї сфери, як до серйозного бізнесу.

Вам знадобиться:
Машини, сайт.

Інструкція:
1. Розробіть свою прозору систему взаємовідносин з клієнтами. На ринку існує велика кількість компаній з вантажоперевезень, але мало роблять дійсно якісні послуги. Часто клієнт після завершення роботи чує ціну в кілька разів більшу, ніж та, яка була озвучена по телефону диспетчером. Ви повинні орієнтуватися на заповнення потреби інших, а не на своє бажання заробити.

2. Офіційно зареєструйте свою компанію, щоб була можливість укладати договори на законній підставі. Це підвищить ступінь довіри до вашої компанії з боку клієнтів, які не тільки будуть повторно звертатися до вас, але і рекомендувати вас своїм друзям і знайомим. Природно, щоб ви могли повністю відповідати вимогам і умовам договірних відносин, у вас повинен бути налагоджений якісний сервіс обслуговування. Також цей момент убезпечить вас від клієнтів, які можуть просто не оплатити надану послугу.

3. Найміть в штат або укладіть договір з позаштатним юристом, який не просто складе для вас типовий договір, але буде готувати документи в кожному індивідуальному випадку. Багато клієнтів іноді хочуть внести корективи в документи.

4. Поставте перед собою завдання сформувати колектив відповідальних і надійних працівників. Адже саме від якості їх роботи залежатиме думка про вашу фірму. Диспетчери завжди повинні бути ввічливі при спілкуванні з клієнтами по телефону, а вантажники - ставитися до вантажу, як до свого власного майна.

5. Уникайте працювати на російських машинах. Незважаючи на те, що вартість іномарок вище, вони будуть економити ваші кошти при ремонті та технічному обслуговуванні всього автопарку.

6. Пам'ятайте, що переїзд - це не разова послуга і в вас може знову виникнути необхідність. Кожного разу вам необхідно розлучатися з клієнтом так, щоб він знову захотів звернутися саме до вас. Проявляйте увагу і участь, Відповідайте побажанням своїх клієнтів і ніколи не ігноруйте зауваження.

7. Обов'язково створіть свій сайт і максимально використовуйте інтернет для розміщення реклами про свої послуги. Наявність сайту свідчить про серйозність фірми. Зробіть рекламні наклейки на самих машинах з номерами телефонів офісу....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші на вантажоперевезеннях