Як заробити на інтернет-журналі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Щоб заробити на інтернет-журналі, потрібно не тільки публікувати цікаві статті, але й володіти певним набором знань в області віртуального підприємництва. Наприклад, навчитися залучати рекламодавців, вести переговори, розміщувати на сайті рекламні банери і посилання, брати участь в партнерській програмі і так далі.

Інструкція:
1. Існує два основних способи отримання доходу від інтернет-журналу: прямий і непрямий. Прямий спосіб полягає в рекламі, спонсорській підтримці, доході від партнерських програм і отримання плати за публікації.

2. Залучення рекламодавців на ваш сайт прямо залежить від величини бази передплатників. Чим більше ваша аудиторія, тим більш ефективною стане розміщення посилань у вашому інтернет-журналі. Однак майте на увазі, що надто щільне заповнення сайту рекламою може відлякати читачів, оскільки це ускладнить прочитання основного тексту.

3. Комбінуйте різні способи розміщення реклами: графічний (банери), текстовий (окремі посилання і посилання в самому тексті статей), контекстний (по зробленим в недавньому часі запитам конкретного користувача), стрічкові оголошення (в RSS), спонсорську.

4. Намагайтеся розміщувати рекламу, відповідну темі публікацій. При укладанні контракту з рекламодавцем уточнюйте деталі оплати, вона може здійснюватися трьома способами: за кожен перехід по даному посиланню, за певну кількість показів (наприклад, 1000), за купівлю товару або послуги по посиланню (користувач справив реальну оплату).

5. Непрямим доходом від інтернет-журналу є заробіток на вашому авторитеті. Ви набрали певну аудиторію і заробили собі ім'я, Тепер завдяки цим двом чинникам ви можете розширити свою діяльність і отримати додатковий дохід. Таких способів декілька: робота позаштатним автором у великому виданні, написання книги, усне виступ перед передплатниками (семінари), платне консультування та ін

6. Ідеальною є ситуація, коли досягається можливість пасивного заробітку. Про це мріє будь-яка людина, адже пасивний дохід надходить на ваш рахунок навіть тоді, коли фізично ви не працюєте, причому дохід цей досить стабільний. Однак не заспокоюється на досягнутому, адже інтернет-бізнес, як і будь-який інший, необхідно підтримувати. Розвивайтеся, пишіть цікаво, не опускайтеся до плагіату або використання шаблонів....

Відповідь на запитання: Як заробити на інтернет-журналі