Як звернутися до елементів форми 1С

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Фінанси

Для того щоб створювати або ж редагувати форми об'єктів, програма «1C: Підприємство» передбачає спеціальну функцію - редактор форми (Form Designer). А в цьому редакторі форми є кілька важливих закладок, які дають можливість редагування всіх необхідних елементів форми.

Інструкція:
1. Увімкніть комп'ютер і запустіть на ньому програму 1С. Зайдіть в редактор форми і додайте кілька елементів «Група - Сторінки». Для цього відкрийте вкладку «Елементи» і натисніть невеликий зелений плюсик у верхньому лівому кутку свого редактора. Після відкриття режиму «1C: Підприємство» всі створені вами елементи будуть відображатися на окремих вкладках.

2. Змініть, якщо потрібно, налаштування відображення вкладок. Відкривши вікно «Властивості вкладок» і перейшовши в пункт «Відображення закладок», можна вибрати, встановивши в відповідне місце галочку, розташування вкладок вгорі чи внизу робочої області.

3. Додавайте по необхідності елементи у форму, перетягуючи важливі для вас реквізити в дерево елементів. Пам'ятайте: для вашої зручності завжди можна задати відповідний порядок дій для обходу елементів управління бухгалтерської формою при редагуванні або введенні певних даних. Для цього розташуйте елементи в дереві таким чином, щоб вони були підпорядковані іншим елементам, а також задайте властивості елементів-груп так, як буде зручно вам (у відповідності з вашими потребами).

4. Використовуйте командну панель в області дерева на необхідній вам вкладці для того, щоб редагувати необхідні реквізити форми, а також їх зміни, створення нових і видалення непотрібних.

5. Перейдіть на відповідну вкладку для редагування командного інтерфейсу. Перед вами повинно з'явитися дерево команд, головними гілками якого будуть «Командна панель» і «Панель навігації». Велика частина командного інтерфейсу з'являється і додається автоматично, але ви самостійно також можете їх додавати. Для цього необхідно перетягнути потрібні команди зі списку загальних команд або зі списку команд форми.

6. Редагуйте команди (елементи) форми у відповідному списку, вибравши який, ви можете додавати або видаляти нові елементи зі списку, задавати кожній з команд свої властивості, використовуючи палітру властивостей. Відобразити палітру властивостей можна, клікнувши по піктограмі олівця в командному рядку списку мишкою.

7. Перейдіть у вкладку «Параметри», якщо необхідно відредагувати параметри форми. Тут також можна задавати і додавати нові, видаляти існуючі і задавати потрібні властивості формам....

Відповідь на запитання: Як звернутися до елементів форми 1С