Як заробити гроші на обміні валют

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

При заробітку на обміні валют прибуток залежить від різниці між курсами. Виграти на цьому, купуючи валюту в одному банку або обмінному пункті і продаючи її в іншому, практично неможливо, адже вартість валюти практично скрізь однакова. Зате на обміні можна заробити в інтернеті.

Інструкція:
1. Вивчіть порядок створення компанії, яка буде здійснювати обмінні операції, адже вам обов'язково потрібно зареєструвати свою майбутню підприємницьку діяльність. Крім того, вам необхідно вивчити ваше місцеве і регіональне законодавство, яке стосується діяльності по операціям з електронними валютами. Слідуючи букві закону з самого початку вашого бізнесу, ви автоматично позбудетеся від деяких проблем в майбутньому.

2. Визначтеся, на яких видах валют і за допомогою яких платіжних систем ви хочете заробляти в мережі. Далі вам потрібно створити свій сайт, підключений до вибраних системам. Майте на увазі, що вам необхідно забезпечити грошовий резерв в кожній системі, адже в наслідку вам потрібно буде переводити користувачам кошти в онлайн-режимі. У мережі вже створені зручні системи, Які дозволять вам відкрити власний пункт обміну валют в інтернеті. Поповніть світла в певних платіжних системах і попрацюйте над дизайном вашого пункту. Постарайтеся зробити його привабливим і незабутнім. Крім того, подбайте про те, щоб сайт був зручним у використанні і зрозумілим, а не тільки красивим.

3. Зареєструйтеся на форумах, присвячених обмінам валют. Існує категорія людей, яка не захоче користуватися вашим сервісом або просто не зможе з ним розібратися. Вони будуть шукати приватного обмінника. Якщо ви хочете заробляти і на формах, вам необхідно потрапити на них. Бажано придбати статус, що вселяє довіру користувачів. Відповідайте на питання форумчан, покажіть, що ви компетентні в даній сфері, і скоро ви будете користуватися авторитетом.

4. Співпрацюйте з іншими обмінними пунктами. Беріть участь в партнерських програмах, які дозволяють отримувати свій відсоток за кожного приведеного клієнта. Якщо ви обзавелися повагою і довірою на форумах, нестачі в клієнтах у вас виникнути не повинно. Цей спосіб принесе вам менший розмір заробітку, але тоді вам не потрібно реєструвати свою компанію....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші на обміні валют