Як заробити на обмінниках валют

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Заробіток на обміні електронних грошей формується в результаті кожної проведеної операції у вигляді відсотка від суми, що пройшла через ресурс. Але в цій сфері є свої правила, яких необхідно дотримуватися, щоб з'явилася можливість отримання реального прибутку.

Вам знадобиться:
стартовий капітал

Інструкція:
1. Найміть хорошого програміста, який створить якісний сайт-програму з обміну валюти. Ваш новий сервіс повинен мати надійний захист від хакерів. Це зажадає витрат в кілька тисяч доларів, Але потім цей проект досить швидко окупить себе. Основні кошти підуть на написання скрипта, створення дизайну і оплату хостингу.

2. Отримайте персональний атестат. Після того як сайт буде готовий і запущений, вам необхідно внести його в загальний офіційний список обмінників. Домовтеся про партнерство з інтернет-банками та іншими обмінниками. Це дасть можливість швидше придбати своїх власних клієнтів. Бажано, щоб у вас уже було зареєстровано індивідуальне підприємництво.

3. Укладіть договори з платіжними системами, валютами яких ви будете оперувати. У договорі має бути позначений відсоток, який ви виплачуватиме за проведення операцій. Цей відсоток обмінний пункт встановлює самостійно. Але по вже сформованим традиціям комісія не падає нижче 1% і не перевищує 5%. Якщо ви тільки входите на ринок, то не варто відразу завищувати процентну ставку. На самому початку достатньо дотримуватися 2-3% від суми обороту.

4. Якщо поки у вас немає двох тисяч доларів для запуску власного ресурсу, підключіться до вже існуючого і відомому обменнику. Все, що вам потрібно - це створення простого сайту або блогу, на якому ви розмістите партнерську посилання. Заробіток буде залежати від кількості тих, що прийшли клієнтів по вашій рекомендації.

5. Проводьте моніторинг курсів валюти в різних електронних обмінних пунктах. Можна в потрібний момент вигідно купити в одному пункті і ще вигідніше продати в іншому.

6. Клієнтів шукайте на форумах по просуванню і розкрутці сайтів. Адже обмін валюти потрібно в основному тим, хто сам заробляє в Інтернеті. Також за наявності власного обмінника не скупіться на рекламу, це скоротить термін окупності вашого ресурсу....

Відповідь на запитання: Як заробити на обмінниках валют