Як зарядити проїзний на метро

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Фінанси

Проїзний на метро являє собою спеціальну багаторазову карту, яка надає можливість здійснювати поїздки в підземці. Для продовження її терміну дії та збільшення кількості проїздів необхідно періодично заряджати проїзний одним з наданих способів.

Інструкція:
1. Зверніться до працівника квиткової каси і попросіть зарядити ваш проїзний на метро. Надайте касиру відповідний документ, за яким була видана пільгова карта. Наприклад, студентський квиток або пенсійну книжку. Пред'явіть свій проїзний або назвіть його індивідуальний номер, повідомте суму поповнення та внесіть оплату.

2. Отримайте від касира назад свою заряджену карту разом з квитанцією про оплату. Даний документ необхідний на випадок, якщо станеться помилка з кількістю проїздів.

3. Скористайтеся спеціальним терміналом для зарядки проїзного на метро. Даний спосіб буде набагато швидше, ніж через касу, в якій доводиться стояти деколи в довгих чергах. Банкомати для поповнення можна знайти практично на всіх станціях метрополітену.

4. Вставте свою транспортну карту в спеціальний приймальний отвори в терміналі. При цьому прослідкуйте, що ви правильно тримаєте проїзний. Дочекайтеся завантаження сервісного меню банкомата. Зайдіть в головне меню і виберіть розділ «Транспортна картка».

5. Дочекайтеся закінчення процедури сканування вашого проїзного на метро. Термінал після цього видасть вам повідомлення з даними карти і про кількість пільгових проїздів, які ви можете ще зробити по ній. Натисніть кнопку «Далі».

6. Вивчіть список тарифних планів і виберіть той, якому відповідає ваш проїзний. З'явиться запит на внесення необхідної суми для зарядки транспортної карти. Внесіть в спеціальне приймальні гніздо для купюр необхідну кількість грошей.

7. Дочекайтеся поповнення рахунку вашого проїзного на метро. Після цього з'явиться запит про розпечатуванні чека. Натисніть «Роздрукувати» і отримаєте свою квитанцію. Вона послужить гарантом на той випадок, якщо поповнення відбулося некоректно або на рахунок не надійшла необхідна сума.

8. Заберіть свій заряджений проїзний на метро і спокійно користуйтеся послугами метрополітену....

Відповідь на запитання: Як зарядити проїзний на метро