Як заробити на зерні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Зерно - це затребуваний продукт на сучасному ринку. Попит на нього не падає вже багато років, так як використовується воно і в харчовій промисловості і для вирощування тварин. Використовуючи цей продукт, можна заробляти хороші гроші.

Інструкція:
1. Вирощуйте зерно Зазвичай на це потрібен час і значні вкладення. Оренда або купівля землі, обробка грунту, купівля насіння, посадка, догляд за культурою, збір. Але середньорічний приріст становить 1 до 5. Враховуючи всі витрати, Можна зполучіть більше 80% прибутку. Але завжди враховуйте кліматичні умови і врожайність певного виду зерна.

2. Купуйте та продавайте зерно Купуйте зерно у виробника і продавайте його. Попит на даний товар стабільний, відповідно, необхідно лише знайти постачальників і покупців. Багато сільські господарства будуть раді співпрацювати з вами. Отримуйте прибуток від різниці в ціні.

3. Постачати зерно в регіони, де воно не росте Закуповуйте в середній смузі Росії, а продавайте за полярним колом. Заздалегідь прорахуйте витрати на транспортування. Правильно організований бізнес буде вигідний.

4. Купуйте зерно оптовими партіями, а продавайте фасоване Сучасні люди все частіше піклуються про здоров'я; попитом користуються насіння для пророщування, висівки. Також зерно можна фасувати для корму домашніх птахів. Можливо заробити, якщо продавати невеликими партіями. У ціні вони бувають дорожчі, ніж великі закупівлі.

5. Переробляйте зерно Наприклад, виготовляти борошно. Даний продукт завжди популярний. До того ж, існує величезна безліч її видів і сортів: пшеничне, гречана, Рисова, вівсяна та інші. Використовуйте різний зерно, випускайте перероблене під своєю маркою.

6. Купіть зерно в період збору врожаю У цей час ціна на нього найнижча в році. До весни ж, до моменту засіву, ціна виростає. Саме в цей час продайте її за більш вигідним курсом. Але цей спосіб зажадає спеціального місця зберігання зерна.

7. Виведіть новий сорт зерна Якщо він буде приносити більше врожаю, ніж всі вже відомі, він принесе вам прибуток. Не забудьте зареєструвати патент на нове відкриття....

Відповідь на запитання: Як заробити на зерні