Як заробляти зі свого сайту

Posted by Admin on 13-07-2013, 05:52 in Фінанси

Веб-сайт може служити інструментом просування товару або послуги, спеціально створений для цієї мети, а може сам по собі бути джерелом непоганого доходу для свого власника, якщо той успішно освоїть основні способи "добування" грошей в інтернеті.

Вам знадобиться:
-Відвідуваність від 100 осіб на добу;
-Реєстрація в одній або декількох системах контекстної реклами;
-Реєстрація на одній або декількох біржах посилань;
-Реєстрація в партнерських програмах, відповідних тематиці сайту.

Інструкція:
1. Збільште відвідуваність свого електронного ресурсу настільки, наскільки це можливо - сайт з нульовою або мінімальної відвідуваністю навряд чи щось запрацює взагалі. Освойте основні методи внутрішньої та зовнішньої пошукової оптимізації сайту, просуньте його хоча б по низькочастотних запитах до "топових" позицій, і тоді приступайте до монетизації.

2. Створіть акаунт в одній з популярних широко поширених систем контекстної реклами, Розберіться з форматами оголошень і додайте код на сторінки свого сайту. У відповідності з умовами участі в системі ви будете отримувати плату або за покази реклами відвідувачами вашого сайту, або за їх переходи по рекламних посиланнях (найчастіше друге). Показувати у себе на сайті можна контекстну рекламу відразу кількох систем, однак занадто велика її кількість може відлякати відвідувачів, від чого впаде відвідуваність вашого ресурсу.

3. Додайте сайт на одну або кілька бірж посилань, створених для потреб пошукового просування. З точки зору продажу посилань важлива не відвідуваність сайту, а ставлення до нього пошукових систем, виражене в показниках ТиЦ (для Яндекса) і PR (для Google). Якщо у міру просування вашого сайту ці показники зросли, а сайт має достатню кількість сторінок у видачі пошукових систем, то цілком можна розмістити по кілька посилань на кожній сторінці, отримуючи гроші або за кожну добу розміщення тієї чи іншої посилання на вашому ресурсі, або разово за розміщення "вічної" посилання.

4. Знайдіть в мережі партнерські програми, більш менш близькі тематиці вашого сайту, і станьте їх учасником. Як правило, принцип роботи партнерської програми зводиться до залучення партнером (тобто вами) рефералів (або попросту клієнтів) на той чи інший продаючий сайт. З кожного продажу цього сайту партнер має невеликий відсоток, якщо клієнт прийшов по посиланню з його ресурсу. Партнерські програми бувають найрізноманітніші, власник сайту може "допомагати" продавати хостинг, електронні залізничні квитки, книги, годинники, да практично що завгодно. Головне - щоб партнерські програми відповідали інтересам аудиторії вашого сайту....

Відповідь на запитання: Як заробляти зі свого сайту