Як заробити в інтернеті на перегляді реклами

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Контекстна реклама на сьогоднішній день - найпоширеніший спосіб заробити гроші в інтернеті, і кожен веб-майстер знає про це. Причому розмір заробітку і його регулярність безпосередньо залежать від якості майданчика, яка рекламу показує - значних результатів домагається тільки той, хто свій сайт безперервно "розкручує".

Вам знадобиться:
- Реєстрація та аккаунт в одній або декількох системах контекстної реклами;
- Знання методів пошукової оптимізації веб-сайту.

Інструкція:
1. Створіть акаунт у декількох системах контекстної реклами - оцінити переваги та недоліки тієї чи іншої системи буває можливо тільки на своєму досвіді, навіть якщо вам вже немало відомо про особливості кожної з них. Молодий сайт з не дуже високими показниками відвідуваності можуть прийняти не всі системи, але якісь візьмуть точно, і для початку цього буде достатньо. Додайте код рекламних оголошень або банерів на сторінки сайту і починайте експериментувати.

2. Міняйте час від часу місце розташування рекламних оголошень, щоб у підсумку знайти оптимальну комбінацію їх розміщення, найбільш ефективну з точки зору залучення уваги користувачів. Справа в тому, що для отримання оплати в більшості випадків відвідувач вашого сайту повинен рекламу не тільки побачити, але й "клікнути" по ній, перейшовши на сайт рекламодавця. Намагайтеся розосередити рекламу по сторінці свого сайту, щоб не впадало в очі її скупчення, витісняють основний контент сайту на другий план.

3. Працюйте над пошуковою оптимізацією свого сайту, збільшуйте кількість його сторінок, створюйте або купуйте для нього якісний контент. Успіх сайту позначається і на заробітку від контекстної реклами - чим більше відвідувань, тим більше кліків і, відповідно, грошей на рахунку у вашому акаунті. Намагайтеся залучати тільки цільовий трафік для свого сайту, тобто користувачів, інтереси яких збігаються з тематикою вашого сайту, а відповідно і з тематикою контекстної реклами, що підстроюється під його контент....

Відповідь на запитання: Як заробити в інтернеті на перегляді реклами