Як заробити на обміні електронних валют

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

В останні роки електронні гроші одержали чимале розвиток і поширення. В даний час існує безліч способів обміну та обналічки різних електронних валют. І не дивно, що у зв'язку з цим з'явилося чимало способів заробітку в цій сфері. Прибуток можна отримати на комісії, різниці курсів або за послуги обналичивания.

Вам знадобиться:
- Стартовий капітал у вигляді електронної валюти;
- Власний сайт.

Інструкція:
1. Оформіть власний обмінний пункт, який може бути як приватним, так і офіційним. У цьому випадку заробіток буде йти з кожної операції обміну електронних валют між собою, а прибутком буде виступати певний відсоток комісії за послуги. В даний час дуже складно отримати статус прибуткової офіційного обмінника. По-перше, необхідно сплатити певну суму за офіційну реєстрацію, а по-друге, на цьому ринку досить серйозна конкуренція. Щорічно відкриваються тисячі обмінних пунктів, і більше 90% з них незабаром зникають, не знаходячи своїх клієнтів. Приватний обмін складається з усної домовленості з клієнтом. У цьому випадку комісія, як правило, незначна або зовсім відсутня, а також немає ніяких гарантій отримання оплати.

2. Беріть участь в партнерській програмі офіційного обмінника. Якщо ви є власником власного сайту, то можете зареєструватися в партнерській програмі. Розмістіть на сайті наданий офіційним обмінником банер і отримуйте певний відсоток за кожну досконалу через вас оборудку. Це спосіб заробітку на обміні електронних валют вигідний для тих, у кого сайт досить розкручений і популярний, в іншому випадку ви навряд чи отримаєте істотний прибуток.

3. Займіться переведення в готівку. Запропонуйте свої послуги з обміну електронних грошей на рублі, гривні або долари. При цьому ви встановлюєте певну комісію, а у разі обміну різних валют, можете визначити власний курс. Також можна проводити зворотну процедуру - поповнювати електронні рахунки і отримувати за це реальні гроші. Такий заробіток, правда, загрожує проблемами з податковими органами. Якщо у випадку з електронними валютами, в законодавстві поки чітко не встановлені правила оплати податку на такі доходи, то на прибуток у вигляді реальних грошей необхідно буде подавати декларацію і сплачувати прибутковий податок....

Відповідь на запитання: Як заробити на обміні електронних валют