Як заробити гроші в сільській місцевості

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

В даний час заробити в селі дуже непросто, і це ні для кого не секрет. Більшість селян воліють виїжджати в міста, адже заняття сільським господарством - справа досить клопітка, вимагає чимало матеріальних витрат та фізичних зусиль. Однак не всі можливості заробити в селі вичерпані. Якщо потрудитися і проявити кмітливість, то можна відкрити свій прибутковий бізнес.

Інструкція:
1. Село - прекрасне місце для приватної пилорами. Для цього придбайте необхідне обладнання, найміть кілька робітників, домовтеся про постачання деревини з місцевими лісівницькими бригадами. Зверніться в місцеву адміністрацію, щоб вам відвели землю під будівництво пилорами. Забезпечте належний збут продукції.

2. Надалі, якщо бізнес піде вдало, ви можете займатися яким-небудь деревообробним виробництвом. Для цього придбайте на зароблені гроші верстати і найміть столяра. Плюси такої справи в тому, що сировина ви будете брати на пилорамі по собівартості. А виробництво різних пиломатеріалів (штахетник, вагонка, дерев'яні меблі і т.д.) завжди буде приносити прибуток.

3. Ще один спосіб заробити на селі - вирощувати свої овочі та фрукти. Витрат на подібний бізнес потрібно небагато: розсада, добрива, засоби захисту рослин, установка і обладнання теплиць. Однак прибуток вони здатні принести значну, якщо домовитеся з продавцями з міста про поставку. Можна придбати транспорт і продавати продукцію на ринку самостійно. Природно, цей варіант, як і будь-який інший вид бізнесу, несе в собі певний ризик. Вам, наприклад, може не пощастити з погодними умовами.

4. Ще одним традиційним способом заробітку в сільській місцевості є тваринництво. Почати можна з розведення поросят, побудувавши міні-ферму. Це більш витратний, ніж рослинництво, вид бізнесу, але зате і більш дохідний. Якщо врожай ви буде отримувати тільки один раз на рік, то м'ясо можна продавати постійно. Звичайно, без витрат не обійтися. Молодняк, корми, вітаміни, ветеринарне обслуговування - ось далеко не повний перелік витратних статей.

5. Завдяки виникненню такого популярного в даний час агротуризму, у жителів села є ще одна можливість заробити. Великих вкладень такий бізнес не потребуватиме. Достатньо мати затишний будиночок, розташований у мальовничій місцевості, бажано поблизу річки або озера. Якщо у гостей буде можливість ходити за грибами, ягодами або на риболовлю, то це в кілька разів підвищує цінність вашої пропозиції. Все, що вам потрібно, це обладнати спальні місця і надавати постояльцям інвентар для відпочинку....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші в сільській місцевості