Як заробити на стоці

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Сьогодні все більшої популярності набувають сток-магазини одягу. І це не дивно, адже одяг відомих брендів, нехай навіть і кілька вийшла з моди, набагато якісніше, ніж зіставні з нею по ціні речі, що продаються на ринках. Як же організувати діяльність свого сток-магазину так, щоб заробити?

Інструкція:
1. Складіть бізнес-план. Для цього обов'язково ознайомтеся з досвідом конкурентів і визначіться з ціновою політикою і цільовою аудиторією. Ви можете спеціалізуватися на молодіжному сток-одягу відомих фірм, спортивній екіпіровці або продавати у своєму магазині речі для всіх категорій населення.

2. Зареєструйте ІП (а краще ТОВ) в податкових органах. Отримайте свідоцтво про реєстрацію, коди статистики та оформіть друк в МРП. Придумайте назву для свого магазину і подайте документи в Роспатент на його реєстрацію. Оформіть в податкових органах ККМ.

3. Підшукайте приміщення для свого майбутнього магазина. Не варто вибирати місце для майбутньої торговельної точки на околицях, так як сток-ринок зараз вже майже насичений. Покупці навряд чи вирушать на інший кінець міста тільки для того щоб купити річ якогось відомого бренду, якщо є можливість придбати її в одному з десятків магазинчиків у центрі.

4. Орендуйте окреме приміщення або зверніться до адміністрації одного з торгових центрів з пропозицією про співпрацю. Приміщення на перших порах не повинно бути більше 30-40 кв. м. Запросіть співробітників Росспоживнагляду і пожежної охорони для отримання позитивних висновків про стан майбутнього магазину в тому випадку, якщо ви все-таки орендували окреме приміщення.

5. Закупити все необхідне обладнання. Для магазину сток-одягу цілком підійде і недороге або вживане устаткування. Головне, щоб воно не виглядало занадто дешево і неохайно.

6. Зверніться до постачальників сток-одягу щоб укласти довгострокові договори на постачання. Згодом ви зможете і самі закуповувати одяг за кордоном, але не раніше, ніж вийдете на справжніх її виробників. Будьте уважні: іноді новачкам можуть підкласти в партію товару дійсно неліквідні речі, які не врятує навіть дрібний ремонт.

7. Вирішіть, чи будете ви утримувати постійні ціни в своєму магазині, відразу робити великі знижки, знижувати ціни поступово. Не забувайте: щоб отримати прибуток на стік-продажах, необхідно постійно оновлювати асортимент магазину (не рідше 1-2 разів на місяць).

8. Найміть персонал. На співбесіді з кандидатами на посади продавців акцентуйте увагу не тільки на те, наскільки добре людина розбирається в брендах, але і на те, чи є у нього взагалі відчуття стилю, і наскільки він буде ввічливий з покупцями, часто подовгу обирають собі одяг в таких магазинах.

9. Додайте одяг та обладнання в приміщенні так, щоб покупцям було зручно вибирати собі речі. Навіть в сток-магазинах обов'язково повинні бути великі дзеркала і примірювальна кабінка....

Відповідь на запитання: Як заробити на стоці