Як заробити на дрібницях

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Торгівля практично у всі часи приносила непоганий дохід. Для того щоб нормально заробляти на торгівлі, необов'язково продавати щось дороге. Заробіток на дрібницях може виявитися навіть більш вагомим, якщо знати, що продавати, де і кому.

Інструкція:
1. Одразу слід сказати, що до торгівлі треба мати покликання. Якщо вам ненависна сама думка про те, що вам доведеться з ранку до вечора, у спеку і холод, торгувати якимсь викидними товаром, намагаючись зацікавити їм байдужих покупців, краще відразу відмовтеся від цієї витівки і пошукайте якесь інше заняття. Якщо відчуваєте, що це вам під силу, тоді можете перейти до етапу планування вашого майбутнього бізнесу.

2. Отже, що і як продавати? Є два основні варіанти: продавати всього один товар, Але там, де на нього є попит, або вибрати досить широкий асортимент недорогого штучного товару, що користується постійним попитом. Перед початком торгівлі обов'язково уладьте всі юридичні формальності в місцевій адміністрації.

2. Хорошим варіантом торгівлі є продаж сезонної продукції, зокрема, овочів і фруктів. Принцип простий: закуповуєте товар оптом, продаєте в роздріб. На такій торгівлі можна мати до ста відсотків прибутку. Деяку продукцію можна переробляти і продавати дорожче - наприклад, купувати сиру кукурудзу, варити її і продавати вже в кілька разів дорожче в тих місцях, де багато народу.

2. Намагайтеся торгувати тим, на що є постійний попит. Це може бути зубна паста, туалетний папір, шкарпетки і нижню білизна, Лампочки, недорога кухонне начиння і т.д. і т.п. - Все те, чим люди користуються щодня. За рахунок великого обороту навіть невелика торговельна націнка дозволить отримувати хороший дохід.

2. Дуже непоганим варіантом є виїзна торгівля по селах. У багатьох селах є спеціальні базарні дні, вони бувають кілька разів на тиждень. Це означає, що ви можете вибрати два-три села з не співпадаючими днями, отримавши при цьому зайнятість чотири або шість днів на тиждень. Торгівля в селах зручна відсутністю великої конкуренції. Єдиний недолік - необхідність мати свій транспорт.

2. Досить поширений спосіб торгівлі по установам. Вибравши якусь групу товарів в ціновій категорії від 500 до кількох тисяч рублів - наприклад, недорогу електротехніку, пристрої для лікування і профілактики захворювань і т.д. і т.п., відвідуйте школи, інститути та інші установи і пропонуйте їх співробітникам свій товар. Секрет успіху тут традиційний - купити товар оптом за дуже низькою ціною і продати в кілька разів дорожче.

2. Варіантів заробітку на дрібницях може бути багато, але всі вони актуальні в тому випадку, якщо ви не розраховуєте займатися такою торгівлею довго і вона для вас - лише перший етап накопичення капіталу для наступного переходу на новий, більш високий, рівень ведення бізнесу. Наприклад, їм може стати організація стаціонарної торгової точки, потім декількох. Сама думка про те, що у вас є потенціал розвитку, буде надавати вам сили і допоможе впоратися з усіма встающими на вашому шляхи труднощами....

Відповідь на запитання: Як заробити на дрібницях