Як заробити в Троєцарствіє

Posted by Admin on 27-05-2013, 07:28 in Фінанси

Троецарствие - одна з найпопулярніших багатокористувацьких браузерних онлайн ігор (MMORPG) в російськомовному інтернеті. Створена за знаменитої фантастичної трилогії Ю. Нікітіна, вона завоювала безліч шанувальників. Сьогодні, після трьох років успішного розвитку, Троєцарствіє - це цілий віртуальний світ зі своїми законами, традиціями, радощами і печалями. І, так само як і в реальному світі, однією з головних труднощів для персонажа є необхідність заробляти собі на гідне життя в рамках гри.

Інструкція:
1. Економічна складова геймплея дозволяє гравцям заробляти необхідні кошти декількома шляхами. Найпростіший спосіб, яким ви можете скористатися з перших же днів перебування в грі, - це полювання на мобів (ігрових монстрів). За перемогу над кожним з них ви будете отримувати певну винагороду. Розмір винагороди залежить від рівнів вашого і монстра. Чим вище рівень (Левел) гравця і чим сильніше монстр, тим більше грошей він може отримати в результаті виграшу.

2. Крім певної суми грошей, яка завжди видається за вбивство монстра, час від часу гравець може отримувати також додатковий видобуток (дроп на мовному сленгу). В якості дропа зазвичай випадають зброю, обладунки, ігрові артефакти або рецепти. Ви можете використовувати їх як для себе, так і продати на ігровому ринку, отримавши дохід від угоди.

2. Крім полювання на мобів, ви можете заробляти за допомогою ігрових професій. У Троєцарствіє існує шість видів професій, з яких три видобувні і три виробляють. Видобувні професії - це травник, старатель, рибалка, а виробляють - алхімік, відун і ремісник. За умовами гри кожен персонаж має право взяти одну видобувну та одну виробляє професію. Про те, як отримати професії, ви можете прочитати на сайті гри у розділі «Про гру» (вкладка «Професії»).

2. Придбавши і прокачавши професію, ви можете продавати на ринку зібрані вами корисні ресурси або створені витратні матеріали. Однак перш ніж виставляти свій товар на ринок, не поспішайте, спочатку вивчіть ціни на аналогічні пропозиції, щоб не продешевити або не запросити свідомо завищену ціну. Майте на увазі, що на молодших рівнях гри економічно вигідніше продавати зібрану сировину, в той час як створення бойових зіль і сувоїв придатне тільки для розвитку виробляє професії. Зате на старших рівнях (приблизно від 6-7 лівіла), вироблені товари починають добре окупатися.

2. Якщо ви маєте намір проводити багато часу в грі і вам цікаво брати участь в її розвитку, ви можете подати заявку на вступ в клан Доглядачів. По суті, доглядачі - це ігрові модератори, набрані з числа активних гравців. В їх завдання входить спостереження за порядком в локаціях, консультування новачків, вирішення конфліктів. За свою роботу доглядачі щомісяця отримують певну зарплату в ігровій валюті. Але майте на увазі, що, ставши доглядачем, ви будете повинні виконувати цілком серйозні модераторські функції, виходити на чергування в заданий час і проводити в певній локації встановлену кількість годин. Тому, якщо ви не відрізняєтеся особливим терпінням або не можете присвячувати грі занадто багато часу, цей шлях не для вас.

2. Досвідчені гравці знаходять також додаткові джерела доходу, крім передбачених правилами. Зокрема широко поширений такий спосіб заробітку як винос зброї та обладунків з інстанси Болотна Гать і Чорна Безодня. Але цей тип заробітку має свою специфіку і вимагає серйозних ігрових навичок і досвіду....

Відповідь на запитання: Як заробити в Троєцарствіє