Як заробити на фінансових ринках

Posted by Admin on 16-07-2013, 05:37 in Фінанси

У наші дні заробляти на фінансових ринках може будь-яка людина, що має відповідні знання і доступ в інтернет. Інструменти для роботи дуже різні: ви можете отримувати прибуток, здійснюючи операції з цінними паперами (акціями, облігаціями) або з їх похідними - ф'ючерсами і опціонами. Великі можливості надає також торгівля валютою на міжбанківському валютному ринку Forex, оскільки валюта є найбільш ліквідним фінансовим продуктом.

Інструкція:
1. Вибрати брокерську компанію, через яку ви будете здійснювати вихід на фінансові ринки. Від вибору компанії-посередника багато в чому буде залежати зручність роботи і надійність ваших вкладень, тому поставтеся до цього етапу грунтовно. Вивчіть репутацію потенційного брокера, розмір комісійних та інші умови.

2. Відкрийте в обраного вами брокера торговий рахунок і перерахуйте на нього грошові кошти. Мінімальний розмір коштів, необхідних для початку торгівлі, може бути різним - від декількох сотень до декількох тисяч доларів США.

2. З сайту брокера скачайте торговий термінал і встановіть його на своєму комп'ютері. Як правило, Керівництво по використанню терміналу вбудовано в програмне забезпечення. Тепер вам залишається ввести свої дані для того, щоб активувати торговий рахунок і почати роботу на валютному ринку.

2. Перш ніж ризикувати реальними грошима, почніть вивчати принципи торгівлі валютою на учбовому рахунку. При цьому ви, зрозуміло, нічого не зможете заробити, але також нічого і не втратите в разі помилкових дій. Набравшись досвіду роботи з віртуальними коштами, приступайте до здійснення операцій з реальними сумами.

2. Розгляньте конкретний приклад того, як ви можете отримати прибуток на ринку валют. Припустимо, на вашому рахунку 1000 доларів США. Завдяки наданому брокером кредитному плечу 1:100 ви можете оперувати сумою в $ 100000. Припустимо, що ви купили британський фунт за долари США за ціною 15600 а після того як ціна виросла, продали його за ціною 16100. Оскільки ціна зросла на 500 пунктів, ваш заробіток по даній угоді складе $ 5000: (16100 - 15600) * 100000 = 5000

2. Враховуйте, що угоди можуть бути не тільки прибутковими, але і збитковими. Якби курс британського курсу не виріс, а знизився, то в разі закриття угоди ви понесли б істотні збитки. Тому, приймаючи рішення про роботу на фінансових ринках, оцініть ризики і працюйте тільки з тими сумами, втрата яких не відіб'ється на вашому повсякденному бюджеті. Для того щоб знизити ризики, постійно навчаються основам торгівлі, формуйте свою власну торговельну стратегію і строго її дотримуйтесь....

Відповідь на запитання: Як заробити на фінансових ринках