Як заробити на ринку цінних паперів

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Популярність роботи з цінними паперами постійно зростає. Раніше це поняття викликало лише асоціації з якимось бланком суворої звітності, завіреним печаткою та підписом. Тепер же цінні папери стали досить прибутковим видом заробітку. У фінансовому світі існує безліч способів збільшення і накопичення капіталу, але найвищий дохід можна отримати, працюючи тільки з цінними паперами.

Вам знадобиться:
Комп'ютер, Інтернет, гроші і бажання.

Інструкція:
1. Заробляти на ринку цінних паперів за допомогою Інтернету може будь-яка людина, незалежно від віку та соціального статусу. Ті люди, які хочуть продати свої акції, виставляють в електронної системі біржі свої заявки. Те ж саме роблять і потенційні покупці, а електронна система сортує і автоматично задовольняє зустрічні потреби. Таким чином, укладається угода, і власність у вигляді цінних паперів переходить з одних рук в інші.

2. Щоб приступити до роботи, потрібно вибрати брокерську компанію, яка надає доступ до біржі, оплачує прибутковий податок, веде облік операцій і в деяких випадках кредитує. За надання цих послуг брокер бере комісію, яка виражається у відсотку від обороту, або ще й у щомісячній абонентській платі.

2. Після укладення договору з брокерською компанією необхідно визначитися в розмірі суми грошових коштів, які ви будете інвестувати.

2. Перед тим як почати торги необхідно пройти навчання, щоб знати переваги та організацію фондового ринку. Найчастіше цього навчає обрана брокерська компанія на спеціалізованих семінарах. Після навчання потрібно продумати стратегію та суворо дотримуватися плану. Перевірити здатності на практиці можна за допомогою навчальних торгів. Вони також сприяють освоєнню програми, тому що дають можливість випробувати різні режими оформлення заявок без ризику.

2. На ринку цінних паперів продаються і купуються акції тисяч компаній, товарні активи і валюти. Ринок абсолютно непередбачуваний, гарантувати будь-який дохід ніхто не зможе, тому ризик є при вчиненні будь-якої угоди. Заробляти гроші можна на зростанні ринку, і на падінні. Прибутковість в більшій мірі залежить від розміру вкладеного капіталу і допустимих ризиків.

2. Насправді в грі на біржі не існує правил, що приносять дохід. Кожен учасник торгів самостійно інтерпретує отримані дані, обмірковує і приймає таке рішення, яке він вважає найбільш правильним....

Відповідь на запитання: Як заробити на ринку цінних паперів