Як заробити гроші за допомогою сайту

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Сьогодні модно мати власний сайт на просторах всесвітньої павутини. Власний сайт - це не тільки спосіб проявити свою креативність і фантазію, але й реальний заробіток в мережі інтернет.

Інструкція:
1. Заробити на своєму сайті можна різними способами. Для початку визначіться, якої тематики буде ваш сайт, заповніть його якісним контентом. У цьому вам допоможуть фахівці, а при бажанні професію розробника сайту можна опанувати самому. Інформації по цій темі предостатньо.

2. Коди iframe партнерок. На початковому етапі для окупності витрат на покупку посилань можна продавати свій трафік через так звані iframe партнерки. Ви розміщуєте код партнерської програми, реєструєтеся в декількох Автосерфінг і дивіться, як на рахунок надходять центи. Однак тут не все просто, багато сайтів автосерфінгу забороняють розміщувати у себе сайти, що мають коди iframe партнерок. Ви витратите якийсь час, щоб знайди підходящий варіант. У такого заробітку є кілька недоліків. Подібні сервіси значно збільшують час завантаження вашого сайту і поширюють усілякі віруси.

2. Заробіток на рекламі. Більш прибутковий вид заробітку. Але тут все набагато складніше. Головна задача - Щоб користувачі кликали по рекламі, а для цього потрібна постійна аудиторія сайту, якій цікаво його наповнення. Використовуйте спочатку партнерські програми, які не мають суворих обмежень до відвідуваності сайту.

2. Продаж посилань. Заробити на своєму сайті можна на продажі посилань. Але враховуйте, що пошукові системи негативно ставляться до подібних сайтів і можуть накласти фільтр. Хоча дотримуючи деякі правила, ризик отримати бан зменшується. Не додавайте посилання на зовсім новенькі сайти, дайте їм час «відстоятись». На кожній сторінці краще розмістити не більше трьох посилань і в різних місцях. Можна продавати меншу кількість посилань, але за великі гроші, або, наприклад, на сайти зі схожою тематикою.

2. Щоб ваш сайт функціонував досить добре і приносив прибуток, стежте за станом контенту і постійно оновлюйте інформацію. Пам'ятайте правило, що сайт напханий рекламою, не принесе прибутку, люди йдуть до вас за інформацією, а не за рекламою. Достаток на сторінках реклами призведе до відтоку відвідувачів сайту....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші за допомогою сайту