Як заробити по-новому

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Багато підприємців, які не бажають на когось працювати окрім себе самого, часто задаються питанням про сучасні способи заробітку. В дійсності способів заробітку більш ніж предостатньо. Варто лише вибрати один або декілька і розвивати їх одночасно до переможного кінця. Що саме вибрати, вирішувати вам.

Вам знадобиться:
Трохи підприємливості і бажання

Інструкція:
1. Відкрийте свій власний інтернет-магазин. Налагодьте зв'язки з постачальниками та замовляйте у них товар за зниженою ціною. Вам залишається лише запустити ресурс, за допомогою якого ви могли б перепродавати ваш товар з націнкою. Для цього виду бізнесу вам не будуть потрібні ні документи, ні що-небудь ще. Лише бажання і невеликий стартовий капітал.

2. Запустити мережу блогів з популярною і важливою інформацією. Якщо ви захоплюєтеся музикою, зробіть кілька тематичних блогів з рецензіями на різні музичні інструменти, з анонсами майбутніх концертів, з вашими відео-уроками гри на чому-небудь. Налаштуйте рекламу на ваших ресурсах і отримуйте прибуток від улюбленої справи.

2. Купуйте б у речі з іноземних сайтів. Це новий і досить популярний вид бізнесу, центром якого став сайт Ebay.com. Суть в тому, що ви можете замовляти дорогі речі (аж до автомобілів) зі Штатів та інших країн за значно меншою ціною, ніж вони варто в Росії. Все, що вам залишається - знайти ринок збуту купленого товару і мати постійний прибуток на перепродажу товарів.

2. Відкрийте агентство з надання альтернативних рекламних послуг. Якщо ви живете не в такому великому місті, ви ще можете встигнути зайняти нішу нестандартних рекламних послуг. Ambient-медіа, реклама на асфальті, pr-акції, налагодження відносин зі споживачем через соціальну мережу. Це лише мала частина тих послуг, які ви можете надавати своїм майбутньому клієнтам.

2. Найміть кілька програмістів і створюйте програмне забезпечення для популярних операційних систем. Весь світ крутиться навколо телефону. А саме навколо Iphone і Android.
Інтернет-комерція дозволяє вам, перебуваючи в будь-якій точці планети створювати контент для даних ОС і заробляти на цьому непогані гроші.

2. Не бійтеся робити щось нове. Будь новинка в будь-якому випадку знайде свого покупця, і ви не залишитеся в мінусі. Головне відповідально підходити до розкручування проекту і вірити в свої сили....

Відповідь на запитання: Як заробити по-новому