Як заробити гроші на своєму господарстві

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Заробити гроші на своєму господарстві дуже навіть реально. Але одному це робити складно, краще, якщо є помічники. Хтось повинен займатися плодоносним садом і городом, хтось - тваринництвом, хтось - переробкою продуктів, а хтось займатися збутом. Це оптимальна схема розподілу обов'язків всередині сім'ї.

Вам знадобиться:
Земля, посадковий матеріал, добрива, хлів, скотина, обладнання для догляду та переробки продукції, автомобіль, дозвільна документація

Інструкція:
1. Вирощуйте ранні сорти овочів. Наприклад, молоду моркву можна продавати пучками. У травні - червні за один пучок виручите більше грошей, ніж у вересні - за кілограм хорошої моркви. Обов'язково саджайте зелень. Цей товар затребуваний круглий рік. Влітку вона прекрасно росте у відкритому грунті, в холодну пору року під неї варто відвести окрему обогреваемую теплицю. Не обмежуйтеся кропом і петрушкою. У середній смузі прекрасно ростуть селера, кінза, базилік, кервель. Обов'язково посадіть багаторічні пряні трави - тархун і розмарин. Вони дають ранню зелень, яка завжди популярна у споживачів.

2. Розбийте сад. Якщо молоді яблуні почнуть плодоносити тільки на 3-5 рік після посадки, то кущі суниці дадуть урожай вже на наступне літо. Щоб ваші ягоди достигли раніше, ніж у сусідів і, відповідно, принесли вам більше грошей від продажу, в березні накрийте грядки декількома шарами товстої поліетиленової плівки, в квітні змініть її на спанбонд. При даній технології вже до початку червня у вас поспіє перша партія ароматних ягід. При можливості використовуйте ремонтантні сорти - вони плодоносять ціле літо.

2. Вирощуйте кущі чорної і червоної смородини. При правильно обраних сортах і доброї агротехніки з кожної рослини можна отримувати до 10 кг ягід. Щоб смородина достигла раніше, в березні над нею також слід звести криту конструкцію. Хороший засіб захисту смородини від можливих весняних заморозків - палити багаття в міжряддях плодоносного саду. Ще один вид ягідних чагарників, який принесе прибуток - незаслужено забутий агрус. Колись його називали «північним виноградом», настільки він багатий вітамінами і мікроелементами. Але люди і сьогодні охоче купують ягоди агрусу для своїх дітей.

2. Влаштуйте пташиний двір. Розведення курей не потребує якихось особливих пристосувань - їм достатньо теплого сараю і невеликого сідала в ньому. Організовуючи пташник, ви будете заробляти до 10 тисяч рублів на тиждень. Також на пташиному дворі можна тримати індиків, гусей і цесарок. А ось качках додатково бажаний водойму. До слова, в даний час активно відроджується мода на розведення таких рідкісних для наших присадибних господарств птахів як перепілки, куріпки, рябчики та фазани. Їх охоче розкуповують ресторани, що спеціалізуються на високій кухні.

2. Побудуйте хлів, заведіть корову. Звичайно, з нею набагато більше клопоту, ніж з птахом, але і дохід, що отримується з продажу молока однієї корівки, не йде ні в яке порівняння. Особливо якщо налагодити виробництво кисломолочних продуктів. Як показує практика, в будь-якому населеному пункті буде достатньо постійних покупців на домашній сир, Сметану, вершкове масло і сир....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші на своєму господарстві