Як заробити швидко і без вкладень

Posted by Admin on 2-07-2013, 02:26 in Фінанси

Скажемо прямо: заробити швидко і без вкладень велику суму практично неможливо, що цілком зрозуміло. Однак якщо ви хочете підвищити свій дохід, вам терміново потрібна певна сума, приміром, на подарунок близькій людині або на оплату освітнього курсу, то це цілком можливо. Все залежить від того, що ви вмієте і любите робити і від того, як ви зможете це застосувати.

Інструкція:
1. Будь-який вид заробітку потребує вкладень, але під цим не завжди маються на увазі матеріальні вкладення. У будь-якому випадку доведеться вкладати свою працю, свою енергію. Для початку поставте собі запитання: а що я вмію робити добре і люблю робити? Напевно вийде список з трьох-чотирьох занять. Тепер варто задуматися, що з цього зможе принести найбільший дохід.

2. Наприклад, вам необхідна сума в 60000 рублів для оплати вашого додаткової освіти. Вносити її потрібно через три місяці. Ваші способи знайти ці гроші наступні:
1. влаштуватися на додаткову роботу - наприклад, вечірнім секретарем. Як раз можна заробляти ще 20000 рублів на місяць.
2. по вихідних піч торти на замовлення, почавши таким чином свій маленький бізнес.
3. намагатися заробити в інтернеті написанням текстів чи постінгом на форумах.
Перший спосіб найпростіший (так як влаштуватися вечірнім секретарем нескладно), але і найважчий: тепер ваш робочий день закінчуватиметься о 23-00. Крім того, сидіти в офісі стільки часу не дуже цікаво.
Другий спосіб цікавий, оскільки ви вмієте і любите пекти торти. Однак не факт, що у вас відразу знайдеться достатньо клієнтів.
Третій спосіб, швидше, аварійний. По-перше, заробити 60000 на постінгу за 3 місяці не так вже й легко, особливо якщо у вас є і основна робота, по-друге, знову ж, не так цікаво.

2. Таким чином, головне - це знайти певну ідею, зважити її плюси і мінуси і почати діяти. Будь заробіток - це завжди якийсь ризик, адже невідомо, чи будуть купувати вашу продукцію, опинитеся ви дійсно затребувані на тій чи іншій роботі і т.д. Тому слабкі місця будуть у всіх ідей. Якщо продовжити розбір зазначеного вище прикладу, то очевидно, що самим виграшним варіантом буде випікання тортів. Це, по-перше, не потребує вкладень, по-друге, не дуже важко фізично і морально для того, хто любити піч, по-третє, цілком затребувана, оскільки торти на замовлення потрібні для весіль та корпоративів. Крім того, у вільний від випікання тортів і основної роботи час, можна також підробляти в інтернеті - все тим же постінгом або копірайтингом. Основна складність полягає в налагодженні потоку замовлень, однак тут потрібно мінімальна реклама: групи в соціальних мережах, знову-таки постинг, тільки вже у ваших інтересах, "сарафанне радіо"....

Відповідь на запитання: Як заробити швидко і без вкладень