Як заробляти на ПІФах

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Багато хто з нас замислюється про інвестування. Але що робити, якщо сума, яку ви готові інвестувати, недостатньо велика для, наприклад, покупки нерухомості для подальшого перепродажу? Хороше рішення - інвестувати через ПІФи. Однак для того, щоб заробляти на них, потрібно знати правила інвестування і уважно підходити до вибору Піфа.

Інструкція:
1. Пайовий інвестиційний фонд (ПІФ) являє собою інструмент колективного інвестування, тобто, кілька (іноді дуже велика кількість) інвесторів передають грошові кошти керуючої компанії, а ця компанія для примноження їх коштів вкладає кошти в акції, облігації, нерухомість і т.д. ПІФи вважаються досить ризикованим методом інвестування, хоча за статистикою в них працюють кращі керуючі активами (грошовими коштами) в Росії.

2. Механізм збільшення капіталу за допомогою ПІФів такий: ви вкладаєте кошти в обраний вами ПІФ і чекаєте. Все інше робить за вас ваша керуюча компанія. Здавалося б, все дуже просто. Однак зовсім не всі ПІФи хороші, крім того, щоб заробити на чому-небудь (нерухомість, акції та ін), в цьому необхідно розбиратися. Тому перший крок бажаючого заробити на ПІФах повинен бути покупкою літератури по інвестуванню. Підійдуть прості підручники з інвестування, в яких будуть роз'яснені основні його поняття (цінні папери, керуюча компанія, фондовий ринок). Також починаючому інвестору потрібно розбиратися в поточній економічній ситуації, щоб знати, що у що краще вкладати кошти в даний момент, що більше зростає в ціні, оскільки різні ПІФи можуть вкласти кошти інвестора в цінні папери компаній з різних сфер (зв'язок, енергетика, громадське харчування). Якими б кваліфікованими не були керуючі активами, все ж краще контролювати те, як будуть розпоряджатися вашими засобами.

2. Після того, як ви розберетеся в азах інвестування та ситуації на ринку, можна буде вибирати ПІФ. Тепер ви вже приблизно знаєте, у що (в кінцевому підсумку) ви будете інвестувати. До прикладу, це акції енергетичних компаній. Для цього варто знайти (простіше всього за допомогою Інтернету) ПІФи, які вкладають кошти інвесторів саме в такі акції і проаналізувати інформацію, яка знайдеться про кожне з таких Піфов. Перш за все, важлива його хороша репутація. Про неї можна дізнатися, просто вбивши в пошукачі назву Піфа: інформація про ненадійних ПІФах виходить відразу. Також важливий стартовий капітал, з якого можна починати інвестування коштів. Як правило, він невеликий (в деякі ПІФи можна вкласти і 5000 рублів), але в рідкісних випадках може бути і досить великим (від 100000 рублів).

2. Вибравши кілька ПІФів, варто зателефонувати в кожен і просто поговорити з менеджерами. Так ви зможете і отримати потрібну консультацію по інвестуванню і ще раз особисто переконатися в тому, що даний ПІФ не виробляє сумнівного враження і достоїть ваших інвестицій....

Відповідь на запитання: Як заробляти на ПІФах