Як заробити гроші швидко і без вкладень

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Способів заробити швидко і без вкладень є багато, але не всі з них реально ефективні або ж приносять дохід не кожному. Прибутковість того чи іншого способу залежать від навичок конкретної людини. Якщо ви вмієте грамотно писати прості тексти, які допомагають вирішити ту чи іншу життєву проблему, непоганим джерелом доходу для вас може стати сайт компанії «релевантним Медіа».

Вам знадобиться:
- Знання правил граматики, пунктуації та стилістики російської мови;
- Знання і особистий досвід у тій чи іншій сфері;
- Комп'ютер;
-Доступ в інтернет.

Інструкція:
1. Зайдіть на сайт компанії «релевантним Медіа» і зареєструйтеся на ньому, заповніть всі обов'язкові поля (особисті дані, адреса реєстрації, телефон, ІПН, Номер Свідоцтва ПФР, банківські реквізити для перерахування вашого заробітку). Прикладіть приклад власного тексту на будь-яку тематику, за наявності з посиланням на джерело. Після його розгляду працівниками компанії у вас незабаром з'явиться можливість вибирати і виконувати завдання.

2. Перш ніж приступати до роботи, уважно вивчите інструкції, посилання на які представлені на вашому робочому столі. Це допоможе уникнути багатьох помилок, що приводять до повернення і відхиленню ваших текстів. Не буде зайвим ознайомитися також з інструкцією для редактора, яка допоможе зрозуміти, чим будуть керуватися люди, від яких залежить, буде оплачений ваша праця чи ні.

2. Пройдіть по вкладці «Знайти завдання» і за допомогою каталогу виберіть найбільш підходящі вам. Панель в лівій частині сторінки дозволить вам відфільтрувати тільки цікаві теми. Після натискання на кнопку «Виконати» обраний заголовок додається в ваш список завдань.

2. Пройдіть по вкладці «Завдання», виберіть те, з якого вважаєте за потрібне почати, не забуваючи про інструкції і вимогах до текстів і їх оформленню. У будь-який момент ви можете зберегти чернетку. У міру готовності натискайте на кнопку «Зберегти та надіслати» і переходьте до наступного заголовку. Якщо текст повернений, уважно вивчіть зауваження редактора і усуньте наявні недоліки. Отримати доступ до тексту ви можете за допомогою кнопки «Змінити».

2. Гроші за тексти, прийняті в період з понеділка по неділю, компанія перерахує на ваш розрахунковий рахунок наступного тижня, як правило, в середу. Мільярдером ця робота, звичайно, не зробить. Але при хорошої працездатності і нормальному володінні пером може стати хорошим додатковим і навіть основним джерелом доходу, порівнянного зі среднероссійскій заробітком так званого "офісного планктону", а то й перевищує такої....

Відповідь на запитання: Як заробити гроші швидко і без вкладень