Як заробити, сидячи вдома

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Обставини іноді складаються так, що ми маємо можливість працювати тільки з дому. При цьому по освоєної нами спеціальності можна працювати тільки з офісу. Це не проблема - існує багато різних (цілком пристойно оплачуваних) типів надомної роботи.

Інструкція:
1. На будь-якому сайті з пошуку роботи можна при пошуку вакансій вибрати розділ "робота на дому". Майже завжди по такому запиту виходять вакансії, як вимагають особливої освіти чи досвіду роботи (наприклад, перекладач), так і відповідні багатьом (робота на телефоні - соціологічні опитування, продажу і т.д.). Робота перекладача оплачується зазвичай відрядно, в залежності від його кваліфікації та обсягу виконуваної роботи. Однак вартість сторінки перекладу дуже сильно різниться у різних бюро перекладів та інших фірм, тому не варто поспішати з вибором. Краще спробувати "продати себе подорожче". Пристойна фірма навряд чи буде платити перекладачеві менше 250 рублів за 1800 знаків перекладу. Що стосується роботи на телефоні, то краще всього оплачуються, звичайно, продажу. Як правило, фірми пропонують невеликий твердий оклад і відсотки від проданого. Для тих, у кого є талант переконувати людей, це непоганий спосіб заробити.

2. Заробити вдома можна, якщо зробити роботою своє хобі. Вмієте добре шити? Все, що вам знадобиться для заробітку - гарна швейна машинка. Спочатку можна запропонувати послуги з ремонту та пошиття одягу знайомим, потім розмістити рекламу в соціальних мережах і в Інтернеті, просто розвісити оголошення в своєму районі. Так ви створите невеликий бізнес.

2. Удома можна заробити через Інтернет. Завдяки поширенню фріланса - роботи на дому, в Інтернеті з'явилося багато сайтів-бірж праці для фрілансерів (наприклад, Www.freelance, ru ), Де можна знайти роботу практично будь-якого профілю. Найбільше в Інтернеті роботи для розробників сайтів, Веб-дизайнерів і копірайтерів, однак при бажанні роботу може знайти навіть юрист. Для того, щоб заробити таким чином, потрібно зареєструвати на якомога більшій кількості таких сайтів і відслідковувати ті пропозиції, які вам цікаві. Оплата праці в Інтернеті зазвичай здійснюється через системи на зразок ЯндексДеньгі або банківськими переказами. Щоб бути впевненим у тому, що ваш замовник - не шахрай і обов'язково оплатить ваш труд, бажано попередньо почитати відгуки в Інтернеті про нього, а також вимагати передоплату (як правило, чесні замовники на неї погоджуються)....

Відповідь на запитання: Як заробити, сидячи вдома