Як заробити в декреті

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Фінанси

Багато жінок сьогодні вирішуються поєднувати роботу і виховання дитини. Це цілком реально, якщо використовувати всі можливості, які дає нам глобальна мережа. У декреті заробити можна, але для цього треба буде знайти підходяще заняття і вільний час.

Вам знадобиться:
- Комп'ютер
- Інтернет

Інструкція:
1. Продовжуйте працювати на постійній роботі за вільним графіком або віддалено. Правда, не кожен керівник зможе піти назустріч своєму співробітникові, але спробувати все ж можна. У випадку, якщо ви не хочете більше займатися колишньою роботою, слід задатися питанням - чого я хочу і що вмію?

2. Займіться написанням статей на близькі вам теми, наприклад, про кулінарію, ведення домашнього господарства, догляд за дитиною і так далі. Потім продавайте свої унікальні тексти на спеціальних текстових біржах, які можна знайти в інтернеті. Цікаві, написані легким і зрозумілим мовою статті добре продаються.

2. Заробляйте на фотографіях, причому чим більш високої якості будуть викладаються в фотобанки зображення, тим краще вони будуть продаватися. Головне - регулярно поповнювати відповідні сайти своїми фотографіями. Відзначимо, що вам достатньо буде завантажити фотографію раз, щоб з кожного продажу отримувати гроші. Це відмінний спосіб заробити в декреті.

2. Займіться віддаленим репетиторством, якщо є таке бажання. Прибуткова справа, що користується попитом. З таким же успіхом ви можете віддалено давати консультації, використовуючи всі можливості інтернету, або стати консультантом в електронному магазині. Особливо це актуально для тих, хто раніше мав досвід роботи в сфері торгівлі і добре розбирається в тих або інших товарах.

2. Беріть участь в платних опитуваннях - величезна кількість світових компаній займаються проведенням опитувань серед цільової аудиторії у всьому світі, їм цікаво думка потенційного покупця про пропонований товар або послугу. Відвідуйте групові опитування, адже обговорюючи той чи інший товар пару годин можна заробити до 2 тисяч рублів. Також завжди можна брати участь в інтернет-опитуваннях.

2. Займіться написанням курсових робіт, рефератів, дипломних робіт. Подібні послуги завжди затребувані, багато фірм в інтернеті, що займаються написанням студентських робіт, постійно шукають авторів, - чим не робота в декреті? Якщо ви не хочете працювати в інтернеті, то можете зайнятися шиттям, в'язанням, манікюром вдома, стати диспетчером на дому або влаштувати приватний дитячий садок. Ідей багато, головне - ваше бажання заробити, перебуваючи в декретній відпустці....

Відповідь на запитання: Як заробити в декреті