Як заробити реальні гроші

Posted by Admin on 3-06-2013, 04:44 in Фінанси

Заробити реальні гроші - нормальне людське бажання. Складно знайти людину, задовольняється малим і не прагне найкращим чином задовольнити свої потреби. Тому зараз так багато бізнес-консультантів, посібників, спеціалізованої літератури.

Інструкція:
1. Перш за все, кожен із самого початку повинен визначити для себе - що для нього «реальні» гроші? Чи це ті гроші, які є в наявності тут і зараз, або це ті, яких багато? І яка кількість вам необхідно? Після того, як ви відповісте собі на ці питання, можна приступати до планування. Без плану не обходиться жодне серйозне захід, тим більше, пов'язане з фінансами. Тому якщо під «заробити реальні гроші» ви не має на увазі разовий заробіток, то вам доведеться витратити час і скласти план.

2. Почніть з об'єктивної оцінки своїх здібностей. У якій сфері діяльності ви могли б по-справжньому реалізувати себе? Дослідіть цю сферу. Проаналізуйте ринок. Неодмінно зверніться до статистики, благо зараз маса ресурсів, де можна знайти необхідну інформацію. Якщо у вас достатній обсяг інвестицій, то партнер вам не знадобиться. Якщо ж ви плануєте залучати сторонні ресурси, то буде потрібно складання бізнес-плану. Бізнес план повинен з першої ж сторінки зацікавити потенційного інвестора, тому варто потрудитися над його створенням.

2. Коли готовий бізнес-план, і ви визначилися з початковим капіталом, подумайте про ризики. Ризики в бізнесі не варто недооцінювати. Більше того, потрібно пам'ятати просте правило: чим більше високоприбуткової є галузь, тим більшим ризикам вона схильна. Не шукайте «легких» грошей, не ризикуйте даремно, особливо якщо ви використовуєте чужі інвестиції. Також не варто випускати з уваги положення у вашій ринковій ніші. Уважно спостерігайте за розвитком конкурентів, проводите опитування серед своєї цільової аудиторії, приділяйте належну увагу рекламі. При виконанні цих принципів ви, безсумнівно, заробите реальні гроші....

Відповідь на запитання: Як заробити реальні гроші